Ryan Reynolds liderliğindeki süper kahraman serisinin son kısmı, Disney’in 21st Century Fox’u satın almasının ardından gelecek farklı evrendeki ilk yapım olacak. Deadpool 3, hayranların en sevdiği karakterin daha önce Fox’un X-Men serisinin bir versiyonunda yer aldıktan sonra Marvel Sinematik Evrenine girişini bizlere gösterecek.

Film ayrıca Reynolds ile 20th Century Studios’un Free Guy ve Netflix’in The Adam Project ile büyük bir çıkış yakalayan yönetmen Shawn Levy arasındaki son işbirliğine de tanıklık edecek. Deadpool 3’ün ayrıntıları büyük ölçüde gizli kalırken, izleyiciler MCU üçlüsünün en küçük ayrıntısı için teori konusunda büyük yaygara koparıyor.

Hugh Jackman kısa süre önce Twitter’da telefonundaki bir şeye şaşırmış halde baktığı bir fotoğrafını paylaştı. Görünüşte pek anlamı olmayan bir fotoğraf olmasına rağmen, birçok hayran onun Deadpool 3’te geri döneceği spekülasyonuna inanıyor. Çeşitli kullanıcılar tweet’e Deadpool GIF’leri ile yanıt veriyor ve Jackman’ın film için bir teklif veya senaryoya baktığına dair teoriler var. Bu söylenenler olası olabilir çünkü ikilinin aynı evrende buluşmaması için hiçbir neden yok.

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Jackman ve Reynolds, on yılı aşkın bir süredir akıllara durgunluk veren bir kan davası yaşadılar ve Reynolds, X-Men yıldızını hedef alan ufak şakalarla bunu Deadpool filmlerine taşıma fırsatını yakaladı. Her iki yıldız da bir noktada bunun gerçekleşmesine ilgi gösterse de, Jackman’ın Wolverine olarak süre gelen kariyeri eleştirmenlerce beğenilen Logan ile görünüşe göre sona erdi.

Patrick Stewart’ın bile nihayetinde Doctor Strange in the Multiverse of Madness’a geri döndüğü göz önüne alındığında birçok kişi Jackman’ın Deadpool 3 için Wolverine olarak geri döneceğini umuyor, bizlerde filme katılacağını düşünüyoruz.