Pek çok Marvel serisinde olduğu gibi She-Hulk’un Mark Ruffalo’nun karakteriyle ilgili gizemli alt konusu, Akıllı Hulk’un Skaar ile eve gelmesiyle sonuçlandı. Marvel Comics’te Skaar, Hulk’un oğlu ve Sakaar’da geçirdiği süre boyunca tasarlanmış bir karakterden ibarettir, peki ya MCU’da durumlar nasıl?

Marvel, Skaar’ın çizgi roman arkını değiştirmediği sürece onun annesi Caiera olacaktır. Caiera, Illuminati’nin onu uzaya fırlatmasından sonra Hulk’un yolunun kesiştiği birçok karakterden sadece biriydi. Sakaar’a inip deneyimli bir gladyatör olduktan bir süre sonra Hulk, Caiera ile tanıştı ve romantik bir ilişki geliştirdi.

Skaar’ın Annesi Hakkında Birtakım Bilgiler

Caiera, Marvel Comics’te Sakaar’a özgü mistik bir ırk olan Shadow People’ın bir üyesiydi. Gezegenin doğal ortamına bağlı olarak Eski Güç olarak bilinen büyülü bir yeteneğe sahipti. Kısaca elindeki gücü kanalize ederek etkileyici yeteneklerini daha da artırma yeteneğine sahipti.

Hulk’un hikayesine nereden uyduğuna gelince, Caiera ve kabilesinin geri kalanı Kızıl Kral adında bir savaş tanrısının hizmetindeydiler. Hulk’un gezegende bir gladyatör olarak savaşmak zorunda kalması onun tiranlığı altındaydı. Kızıl Kral ise Caiera’ya Hulk’u denetlemesi talimatını verdi, ancak zamanla ikisinin de Kızıl Kral’a olan sadakati azaldı. Onun kötü doğasını keşfettikten sonra Hulk’un kendisine karşı isyan etmesine yardım etti ve daha sonra Hulk’un karısı olmayı kabul etti. Buradan olabilecek en yüzeysel anlatım bu şekilde. Marvel’ın Caiera’yı evrene dahil edip etmeyeceği ise şu anda meçhul.