Galaksinin Koruyucuları serisinin üçüncü filmine henüz uzunca bir süre varken, Baby Groot’un Disney+’ta yayınlanacak kişisel dizisini görmek için uzun süre beklememiz gerekmiyor. Yeni animasyon dizisine erken tepkiler sosyal medyada yayılmaya başladı ve birçoğu diziyi tek bir kelimeyle tanımladı: Sevimli. Dizi ve yıldızı, şirinlikleri ile izleyicilerin kalbini kazanırken aynı zamanda tanıdık olayları yakalayabilmesiyle de övgü topladı.

Twitter kullanıcısı PattyCakeToast’da dizinin öne çıkan bölümü olarak dördüncü bölümü seçti ve yaklaşmakta olan Disney+ dizisini “kısa ve tatlı” olarak nitelendirdi. Ayrıca “bütün aileniz bu diziyi sevecek” dedi.

İşte eleştirmenlerin bu kısa dizi hakkında bazı söyledikleri:

Jenna Anderson

Galaksinin Koruyucuları filmlerinin tuhaf mizahını çok sade ve akıllı bir şekilde yakalıyor. Animasyon ve yaratık tasarımları çarpıcı. 4. bölüm kesinlikle favorim.

PattyCakeToast

‘I Am Groot’, Baby Groot’un parlaması için mükemmel bir dizi. Onunla ilgili sevdiğimiz her şeyi bir kez daha kanıtlıyor: Gittiği her yere biraz kaos getiriyor. Kısa, şımarık ve tatlı, tüm aileniz bu diziye bayılacak.

Jack Kennedy

“I Am Groot’u yeni bitirdim. Pixar’a benzeyen çok eğlenceli ve sevimli sahneler var. 20 dakikanızı iyi geçirmenin keyifli bir yolu.”

I Am Groot, yalnızca 20 dakikalık uzunluğuyla tarihin en kısa MCU projesi olurken eleştirmenlerin oybirliğiyle izlemenin keyif verdiği bir yapım olduğunu kanıtlıyor.