Aşağıdaki yazı Daradevil çizgi romanından alıntılanılarak yazılmıştır.

Spider-Man’in en yakın müttefiklerinden biri olan Iron-Man, çoğu Marvel Comics süper kahramanının bildiği şeyi doğruladı: karakter tam bir karmaşa. Daredevil’in son sayısında Tony Stark ve Peter Parker, Daredevil’i ölüme yakın bir deneyimden kurtarmak için bir araya geliyor ve hikaye burada başlıyor.

Örümcek Adam, Marvel Evreninde iyi bir sebepten dolayı etkili bir kahramandır, çünkü büyük gücün büyük sorumluluk getirdiğinin tamamen farkındadır. Ancak, Peter Parker genellikle çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısırır, gerçek hayattaki dostluklarına ve ilişkilerine kahramanca çabalarının verdiği zararın en ağır şekilde maruz kalmasına yol açar. Örümcek Adam sürekli olarak birden fazla yöne çekilir ve tüm görevlerinin ağırlığını tek başına taşımaya çalışır. Bu, Peter’ın hem bir kahraman olarak hem de kostüm dışında hayatının genellikle dağınık olduğu anlamına geliyor.

Iron Man ve Spider-Man, Bullseye ve yeni klonlarıyla kavga ettikten sonra Spiderman ağır yaralanır. Elektra, Örümcek Adam’ın yaralarına bakarken Ironman’in neden sahada olmadığını merak eder. Iron Man komik bir şekilde, Örümcek Adam’ın biraz şey olduğunu, aslında “çok fazla şey” olduğunu itiraf ediyor. Ironman’in burada demek istediği Örümcek Adamın savaşa ‘löp’ diye atlaması.

Ne yazık ki, Örümcek Adam ayrıca buluşmalarla ilgili e-postaları görmezden geldiği, Deadpool ve Wolverine’in çağrılarına bakmadığı ve hatta Kaptan Amerika’nın e-postalarını spam klasörüne koyduğu için kahraman arkadaşlarına karşı giderek daha güvenilmez olduğunu kanıtladı.

Neyse ki tüm zorlu işler ve dikkat dağıtıcı şeyler arasında hayatını yönlendirmenin bir yolunu buldu, ancak zaman geçtikçe hayatındaki insanlar için daha güvenilmez hale geldi.