Ryan Coogler’ın yönettiği Black Panther: Wakanda Forever, Wakanda’nın yeni hükümdarının kimliği ve Riri Williams’ın Ironheart kostümünün görünümü de dahil olmak üzere bir dizi yeniliği beraberinde getirecek ve dördüncü aşamanın son filmi olacak. Bu konular film için hala gizli kalmaya devam ederken pazarlama için hazırlanan konsept ürünler filmden önce bazı detayları bize sunabiliyor.

Neyse ki devam filmi için bazı ürünlerin fotoğrafları çevrimiçi ortamda ortaya çıktı ve Riri Williams’ın zırhına daha iyi bir bakış sağlandı. Tony Stark’ın Iron Man zırhları kadar zarif olmasa da oldukça güçlü görünüyor. Ortaya çıkan görüntü:

Williams’ı oynayan aktör Dominique Thorne, geçtiğimiz günlerde Ironheart’ın Wakanda Forever’daki görünümünü ve Black Panther devam filminin karakteri tanıtmak için neden doğru yer olduğunu tartıştı. Ona göre “Siyah parlaklığın cenneti” olarak bilinen Wakanda dünyasından daha güvenli bir pist yok.

Unutulmamalıdır ki tartışmasız en net olanı bu olsa da, görüntü Ironheart zırhını ilk kez sergilemiyor. Bir Marvel Legends figürünün yukarıda resmedilen takımdan büyük ölçüde farklı bir Iron Heart kostümüne sahip olduğu ortaya çıktı ve Williams’ın Wakanda Forever’da birden fazla zırh giyeceği büyük ölçüde doğrulandı.