7’den 70’e, hemen hemen herkesin gönlünde taht kurmuş bir Marvel karakteri hayal edin. Tatlı egosu ve dahice girişimleri onu her zaman bir üst sıraya taşısa da her son mutlu şekilde bitmiyor. Kendi Iron Man zırhını oluşturması bir baskı nihayetinde ortaya çıksa da ilk günden bu yana görünümde oldukça fazla değişime uğradı ve bir sürü farklı tasarıma sahip oldu.

Bizlerde bugün kendi imkanlarınızla tasarlayabileceğiniz Iron Man suitlerine yakından bakacağız. Siteye giriş yapmadan önce yapmanız gerekenleri aşağıda adım adım anlattık. Hepsinden önce yaptığınız çalışmaları sosyal medya üzerinden bizimle paylaşmayı unutmayın, hadi o halde tanıtım kısmına geçelim.

Adım 1: Karakterinizin Cinsiyetini Seçin

Siteye giriş yaptıktan hemen sonra başlamak için orta üst konumdaki play butonuna basın. Parçalara ve renklendirmelere başlamadan önce karakterinizin hangi cinsiyet türünde olacağına karar verin. Karşınıza iki seçenek çıkacak, dilediğinizi seçebilirsiniz.

Adım 2: Kafa, Gövde veya İstediğiniz Bir Vücut Parçasını Özelleştirin

Bu adımda 13 farklı kategori ve yüzlerce farklı tasarım bulunuyor. Yine beğendiğiniz kısımları dilediğiniz parçayla değiştirin. Ben tek tek uğraşamam derseniz sağ alt kısımdaki soru işareti size random bir kostüm verecektir.

Adım 3: Renklendirmeye Başlayın

Sona yaklaşırken artık Iron Man karakterinizin rengine karar verme vakti geldi. Her zaman olduğu gibi kırmızı mı yapmayı tercih edersin? yoksa tüm örneklerinden farklı bir iş mi çıkarmak istersin? Karar senin, yine istediğin vücut bölgesini istediğin şekilde renklendirebilirsin.

Adım 4: Güzel Bir Arka Plan Seçin

Karakter hazır olduğuna göre artık arka planı düzenleyebilirsiniz. 20 farklı arka plan seçeneğinden birini seçin ve ardından ilerleyin. Tasarımınızın arkasına sticker ekleme aşamasına geldiğinizde dikkatli olun, biz sitede eklenilen çıkartmayı kaldırmanın yolunu bulamadık. Yani ekleyeceğiniz çıkartmayı dikkatli seçmeye özen gösterin.

Adım 5: Tasarımınızı İnidirin ve Bizimle Paylaşın

En sona geldiğiniz zaman hazırladığınız görseli rahatça indirebileceğiniz bir buton bulunacak. Her şey tamam ise indirmeyi başlatıp görseli hatıra koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Bunun haricinde ister geri gidin, ister çalışmanızı yeniden başlatın. Tüm gerekli adımları tamamladığımıza göre bahsi geçen siteye buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar.