Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige, Spider-Man: No Way Home’un fragmanının, film vizyona girmeden önce yayınlanacağını doğruladı. Hayranlar bir süredir fragman istiyorlar ve film sosyal medyada uzun uzun konuşuluyor gibi görünüyor. Bu, özellikle hayranlar Tom Holland’ın Peter Parker’ı canlandırmasını ve diğer MCU filmlerindeki görünüşlerini sevdiğinden ötürü en çok beklenen filmlerden biri oldu. İki solo filmi Spider-Man: Homecoming ve Spider-Man: Far From Home finansal ve kritik başarılar elde etti, bu yüzden hayranlar üçüncü filmde de aynı başarıyı görmek için heyecanlılar.

Şimdiye kadar hikayenin ne olacağına dair çok az detay var. Far From Home’un sonunda, kötü adam Mysterio’nun (Jake Gyllenhaal) öldüğü varsayılır, ancak unutmamamız gereken şey ise Peter’ın gizli kimliğini dünyaya ifşa eden bir videonun yayınlanması. Ayrıca Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’inin filmde olacağı ve çoklu evrenle bağlantıları daha da güçlendireceği biliniyor, özellikle Feige’in No Way Home’un Doctor Strange and the Multiverse of Madness’a bağlanacağını söylediğinden beri. Ayrıca diğer Örümcek Adam oyuncuları Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın da film serilerinden bazı kötü adamlarla birlikte filmde yer alacağına dair birçok söylenti ve röportaj var.

ComicBook ile yaptığı röportajda Feige, merakla beklenen devam filmi için fragmanın eksikliğini tartışıyor ve fragmanın gerçekten de film galasından önce yayınlanacağını doğruluyor. Feige’in aşağıdaki alıntısına göz atın:

“Shang-Chi çıkıyor, Eternals’ın fragmanı yeni çıktı, 17 Aralık’ta Sony ve Tom Holland ile birlikte Homecoming üçlememizin üçüncüsü var, film çıkmadan önce sadece bir fragman olacağını garanti edebilirim.” diyerek noktaladı.

Feige’in No Way Home fragmanı hakkında pek bir şey söylememiş olması sürpriz olmamalı. Marvel Studios ve birlikte çalışan insanlar projeleri hakkında oldukça sessizler. Stüdyo istedikleri zaman bilgi vermekten ve gelecek projeler hakkında konuşmaktan hoşlanır , bu nedenle hayranların Sony ve Marvel Studios’un fragmanı yayınlamaya hazır olmasını beklemek zorunda kalacakları bir gerçek.

Kevin Feige’in fragman hakkındaki çekingen yorumu hiçbir MCU hayranlarını şaşırtmadı. Beklentiler yüksekken ve hayranlar filmden bir şeyler görmeye hazır olsa da Marvel Studios ve Sony sahip olduklarını göstermeye hazır olana kadar hiçbir şey söylemeyecekler. Bu kadar büyük ve heyecan verici bir filmi beklemek, özellikle de pazarlama çok az olduğunda kesinlikle kolay değil, ama en azından Spider-Man: No Way Home’un 17 Aralık’ta sinemalarda olması bekleniyor.

Kaynak: comicbook.com

SONRAKİ:

MARVEL, YENİLMEZLERİ BİR ARAYA GETİRENİ ÇOK ÇABUK UNUTTU…