Orijinal Chucky filmlerinin hikayesini sürdüren dizinin yakında çıkacak olan serisi, Syfy’de yayınlanacak. Kablolu yayın kanalının şimdiye kadarki en korkunç dizisi olmayı vaat ediyor. ( Syfy Amerikan Korku temalı televizyon kanalı)

Film serisinin ardından 2019’da başarılı bir şekilde yeniden başlatılan seri, nihayet yakında Syfy’deki kendi TV şovunda küçük ekrana geçecek. Orijinal filmlerin hikayesini devam ettiren dizi, kablolu yayın dünyasının şimdiye kadarki en korkunç dizisi olmayı vaat ediyor. Konusu, oyuncu kadrosu ve Syfy’da ne zaman yayınlanacağıda dahil olmak üzere Chucky şovu hakkında şu ana kadar tüm bildiklerimiz .

Dizinin yaratıcısı Don Mancini tarafından yazılan 10 bölümlük gösteri Syfy’de yayınlanacak. Dizinin resmi özeti, bir takım tüyler ürpertici cinayetle kısa sürede özüne inen Chucky bebeğini içeriyor. Dizi ayrıca Chucky’nin bilinmeyenlerini detaylandıracak ve nasıl bu kadar korkunç bir katil olduğunu ortaya çıkaracak. Dizinin fragmanıda yayınlandı.

Oyuncular, oyuncak bebeğin sadık kız arkadaşı Tiffany’yi oynayan Jennifer Tilly de dahil olmak üzere filmlerden tanıdık birkaç yüzle karşımıza çıkacak.

Son olarak yönetmen Don Mancini Chucky’nin çekimlerinin bittiğine dair sosyal medyada güncelleme yayınladı. Hayranları heyecanlandıran bu tweet’e bir göz atın.

Tweet’i görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Yayın Tarihi

Syfy’in serisi başlangıçta 2020 yılında yayınlanması düşünülerek tasarlandı, ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle eğlence endüstrisinin kapatılması bu süreyi uzattı. Gecikme, seriyi 2021 yılına itti. Dizi, bu sonbaharda SYFY ve USA Network’e gelecek ve ilk bölümü 12 Ekim‘de yayınlanacak.

Dizi hakkında şu an için bilinenler bunlar. Yakında yeni güncellemeler gelecektir. Takipte kalın…