Popüler Disney+ dizisinin ikinci sezonu, ilk sezonun 6. ve son bölümünde duyuruldu. Loki, Michael Waldron tarafından yaratıldı, Kate Herron tarafından yönetildi ve yapımcılığını Feige, Waldron, Louis D’Esposito, Victoria Alonso ve baş karakter olarak geri dönen Tom Hiddleston yaptı.

Shang-Chi için Collider ile röportaj yapan Kevin Feige, Disney+ dizisinin 2. sezonuyla ilgili, çekimlerin ne zaman başlayacağı ve Kate Herron’un ayrılışını kimin yöneteceği ile ilgili soruları yanıtladı. Feige, dizinin geliştirilmekte olduğunu ve Herron yeni projelere geçerken yaratıcı ekibin çoğunun hala burada olduğunu doğruladı. Ayrıca, bir yönetmen arayışının kısa süre içinde başlayacağını ve çekimlerin tahmini başlangıç ​​tarihinin 2022 veya 2023’te olacağını da açıkladı. Aşağıda Kevin Feige’nin söylediklerine bir göz atın:

“Yapım devam ediyor, konuştuğumuz gibi geliştiriyoruz. Kate daha büyük ve daha iyi şeylere gidiyor, bu yüzden yönetmen arayışımız yakında başlayacak.” Bir başlangıç ​​tarihimiz var. Gelecek yıl ile sonraki yıl arasında tam olarak nereye denk geldiğinden emin değilim.”

Serinin bazı hayranları bu uzun bekleyişten memnun olmasa da, hem Sylvie hem de Morbius’un Loki ile birlikte Multiverse of Madness’ta geri döneceğine dair söylentiler, hayranlarına ne olduğunu görebilecekleri konusunda biraz umut verebilir. Güçlü performansı ve MCU’nun geleceği için şaşırtıcı derecede etkili sonuçlar veren dizi heyecanla bekleniyor.

SONRAKİ:

MARVEL EVRENİNDE VAR OLDUĞUNU DUYDUĞUNUZDA ŞAŞIRACAĞINIZ 6 EFSANEVİ KARAKTER