Doctor Strange in the Multiverse of Madness fragmanında birçok Marvel sürprizi vardı ve görünüşe göre hayranlar Loki’nin de baştan beri filmde olduğunu düşünüyorlar.

Fragmanda Doctor Strange, Scarlet Witch ile yüzleşiyor, America Chavez Çoklu Evren sınırları boyutunca Doctor Strange ile savaşıyor. Ayrıca bir sahne sırasında “Gizemli Ses”, “Ona gerçeği söylemeliyiz ” der. Sesin X-Men’i Marvel Sinematik Evrenine yerleştiren Patrick Stewart’ın Profesör X’ine ait olduğu düşünülüyor.

Loki ve Doctor Strange 2’ye gelecek olursak belki de çok önemli olmayan bir detay var. Marvel yazarı Michael Waldron, hem Loki hem de Doctor Strange 2 için senaryolar yazdı, bu da iki projenin hayranlarını daha derinden bağlantılı olabileceğine inandırdı. Ne de olsa Loki Çoklu Evreni MCU’ya tanıttı. Dolayısıyla Doctor Strange 2 büyük ihtimalle Loki’de tanıtılan konseptle devam edecek.

Kevin Feige geçtiğimiz yıllarda yaptığı bir röportajda yeni projeler hakkında konuşmuştu. Konuşma Loki’nin dizisine geldiğinde şu sözleri sarf etti: “Loki dizisi Doctor Strange in the Multiverse of Madness’e bağlanacak. Bunu daha önce açıklamış mıydık emin değilim. Fakat iki yapım arasında bir bağlantı kurulacak.”

Sadece Loki’nin arkasında bıraktığı çoklu evren buluntularının ötesinde, hayranlar Doctor Strange 2’de gerçek Loki’yi göreceklerini düşünüyorlar. Loki’nin finalinin ardından The Hollywood Reporter, Hiddleston’ın karakterinin yaklaşmakta olan Doctor Strange filminde görünmesinin beklendiğini kaydetti. Hayranlar ise onu zaten fragmanda gördüklerini düşünüyorlar. Doctor Strange in the Multiverse of Madness fragmanı sırasında Strange, yeşil giyen bir karakterin önünde belirir. Tabii ki, Mordo da fragmanda yeşil giyiyor, ancak hayranlar Loki’yi gösteren önceki bir MCU sahnesiyle benzerlikler kaydettiklerini dile getirdiler. Sahnenin çok fazla kanıtı olmayabilir, ancak Loki’nin yaramazlığa devam etmesi için yeterli gibi gözüküyor.