Tom Hiddleston’ın sevilen Marvel karakteri, Avengers: Infinity War’da Thanos tarafından öldürüldü, ancak MCU’nun çoklu evreninde birden fazla gerçekliğin varlığı sayesinde Marvel Studios onu Disney+ dizisi Loki aracılığıyla geri getirmeyi başardı. Şimdi yeni yayınlanan bir haberle Asgard Prensi yakında beyaz perdeye geri dönecek gibi görünüyor.

Hiddleston, 2011’in Thor’unda üvey kardeşi Thor’un aktörü Chris Hemsworth ile birlikte çıkış yaptı. Ne yazık ki karakter Kutsal Zaman Çizelgesi’nde ölü olarak kaldı, artık farklı bir varyasyonu kendi hikayesini çiziyor. Loki dizisi 2. sezonuyla da devam edecek, ancak bundan önce izleyiciler favori karakterini bir sonraki diziden önce başka bir yerde görebilir.

Loki’nin Alman asıllı seslendirme sanatçısı Peter Lontzek yaptığı açıklamaya göre şu anda gizli bir MCU filmi üzerinde çalışıyor. Ancak ayrıntılar hakkında tam olarak konuşamadığı için filmin ne olduğu hakkında ek bilgi ortada yok. Buna rağmen yaramaz prensin yakında beyaz perdeye geri döneceği MCU hayran kitlesini heyecanlandırmaya fazlasıyla yetiyor.

“Şu anda üzerinde çalıştığım ve hakkında konuşmama izin verilmeyen yeni bir Marvel filmi var.”

Marvel Studios’un önümüzdeki birkaç yıl için film listesi şimdiden onaylandı ve buna dayanarak hayranlar Loki’nin hangi filmde görünebileceğini tahmin edebilirler. En bariz olasılık Doctor Strange in the Multiverse of Madness olarak görülüyor. Başlarda filmin anlatımının Loki’nin olaylarıyla bağlantılı olduğu doğrulandı. İkincisi, zaten hazırda bitmiş olan filmin Lontzek gibi seslendirme sanatçılarının üzerinde çalışmaya hazır olduğu anlamına geliyor. Bunun yanı sora Yaramazlık Tanrısı Thor: Love and Thunder’da da olabilir. Yönetmen Taika Waititi, Asgard Prensi’nin dahil olması hakkında hiçbir şey söylemese de, Loki’nin geri dönüşü ufak sahnelerle olabilir. Bunun ötesinde birçok MCU filminin hala üretim ortasında olduğu düşünüldüğünde başka hangi yapımın olabileceği bilinmiyor.

Karakter Aşama 1’den beri MCU’da olmasına rağmen, hikayesi gerçekten daha yeni başlıyor gibi görünüyor. Tanıtıldığı zamanki kötü adam yerine şimdi, yaptıkları sayesinde çoklu evrenin tehlikelerinin farkında olan birkaç kişiden biri haline geldi. Bu ilerleyiş göz önüne alındığında en az birkaç yıl daha serilerde gözükebileceğini söylemek güvenli.