Netflix’in animasyon dizisi Love, Death & Robots’un ilk bölümünü izleyeli neredeyse üç yıldan fazla bir süre geçti. Dizi o zamandan beri 11 Primetime Emmy Ödülü, 4 Annie Ödülü, bir Golden Reel Ödülü ve bir İngiliz Akademisi İskoçya Ödülü kazandı, ayrıca Görsel Efektler Derneği Ödülleri’nde aday gösterildi. Adına verilen bu kadar çok övgüyle Love, Death & Robots’un 14 Mayıs 2021’de yayınlanan 2. Cildinin devamının gelmesine şaşmamalı.

Love, Death and Robots Sezon 3, ilk iki cildi gibi görsel olarak çarpıcı yeni dünyaları keşfedecek. Ayrıca bu ciltte bazı yeni yönetmenleri de göreceğiz. Love, Death & Robots Sezon 1, Tim Miller (Deadpool) ve Akademi Ödüllü Alberto Mielgo gibi yönetmenlerle çıtayı yükseltti. Sezon 2 ayrıca Jennifer Yuh Nelson (Kung Fu Panda 2) ve Simon Otto (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) gibi deneyimli yönetmenlere de yer verdi. Bu kez ünlü yönetmen ve Akademi Ödüllü, BAFTA ve Altın Küre Ödülü sahibi David Fincher ilk animasyon yönetmenliğini yapacak.

Love, Death & Robots’un Fragmanı Var mı?

Netflix, 19 Nisan 2022’de Love, Death & Robots Sezon 3’ün resmi teaser fragmanını yayınladı. Teaser, gösteriyi The Crown ve The Queen’s Gambit gibi Netflix’te eleştirmenlerce beğenilen Emmy ödüllü diğer şovlarla karşılaştırarak başladı. Daha sonra son iki cildin görsel bir özetini sergiledi ve çarpıcı kliplere yer verdi. Son olarak üçüncü cildin çıkış tarihi ile sona erdi.

Dizinin tam fragmanı ise 9 Mayıs 2022’de yayınlandı. Fragman dokuz yeni bölümün başlıklarını onlardan kısa kliplerle birlikte bize sundu. Göz kamaştırıcı animasyon, sıradan bir milyoner ile bir teknoloji milyoneri arasındaki farkı açıklayan hızlı diyalog ve fragmandaki dövüş sahneleri bize yeni cildin önceki ikisi kadar heyecan verici olacağını ve sabırsızlıkla bekleyeceğimiz bir içerik olacağını şimdiden belli etmiş durumda.

Kaç Yeni Bölüm Var?

  1. “Three Robots: Exit Strategies” (Üç Robot: Çıkış Stratejileri)
  2. “Bad Travelling” (Kötü Seyir)
  3. “The Very Pulse Of The Machine” (Makinenin Nabzı)
  4. “Night of the Mini Dead” (Mini Ölüler Gecesi)
  5. “Kill Team Kill” (Ölüm Takımı)
  6. “Swarm” (Sürü)
  7. “Mason’s Rats” (Mason’un Fareleri)
  8. “In Vaulted Halls Entombed” (Tonozlu Salonda Gömülü)
  9. “Jibaro”

Hala bilmeyenler için dizi bu hafta, yani 20 Mayıs 2022 Cuma günü yalnızca Netflix’te yayınlanacak.