Mark Ruffalo, serideki unutulmaz anlardan bazılarını yeniden yaratmak için çeşitli Marvel Sinematik Evreni kahramanlarını tuhaf yerlere yerleştiren eğlenceli bir hayran videosu paylaştı. Hulk’u oynayan aktör, The Incredible Hulk’tan sonra Edward Norton’un yerine getirildiği için orijinal Avengers kadrosunda geç bir ekti yarattı. Ancak o zamandan beri, evrende bir dayanak noktası haline geldiği kesin.

Infinity Saga bittiğine göre Marvel Studios bir sonraki büyük anlatısının temelini atıyor. Bu noktada bunu söylemek için henüz çok erken ancak şu ana kadar birincil odak noktası çoklu evreni inşa etmek gibi görünüyor. Loki, 3. Aşamada ima edildikten sonra varlığını doğru bir şekilde kurdu, Spider-Man: No Way Home ve Doctor Strange in the Multiverse of Madness konuyu daha da derinden anlamamızı sağlayacak.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olarak, Ruffalo’nun son Instagram gönderisi birkaç MCU kahramanını tuhaf yerlere koyan hayranlar tarafından oluşturulmuş bir video. Aslen Rudy Willingham’dan gelen klip, Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’nin otobüs sahnesinde Shang-Chive Katy dövüşünü içeriyor. Bunun yanında Loki’yle Hulk’u birleşitren bir görüntüyede sahip Son olarak Thor ile kapanşı yapan video oldukça fazla ilgi gördü. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginç bir şekilde bu klipte yer alan tüm kahramanlar MCU’nun ilerlemesinde önemli roller oynamaya hazır. Bu noktada, tüm bu kahramanların yollarının Marvel Sinematik Evreninde kesişip kesişmeyeceği şu an için belirsiz. Shang-Chi, Hulk ve Thor için bu oldukça kolay gibi gözüküyor çünkü Avengers 5’te beraber olmaları kaçınılmazdır . Bu arada Loki şimdi tamamen farklı bir alanda yaşıyor, ancak Kutsal Zaman Çizelgesi’ne her an geri dönebilir.