Bir Marvel hayranı, Alfred Molina’nın Doctor Octopus olarak geri dönüşüyle ​​ilgili heyecan verici bir ipucu buldu. 24 Ağustos Salı günü yayınlanan fragmanda Doctor Octopus, Jamie Foxx’un Electro ve Willem Dafoe’nun Green Goblin’inin geri dönüşlerini gördük. Bu da karakterlerin resmi olarak filmde oynayacakları anlamına gelmekte.

Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın başrollerini paylaştığı, MCU evreninde geçmeyen ancak eski filmlerde rol alan kötü adamlar, ölü ve diri olarak çoklu evren sayesinde dünyaya giriş yaptılar. Fragman, çoklu evrenin Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) tarafından yapılan bir büyünün ters gitmesiyle ortaya çıktığını ve Tom Holland’ın Peter Parker’ının bu kötü adamlarla savaşacağını ima eden görüntüleri ortaya koydu.

Hayranlar o zamandan beri Doctor Octopus’un “Merhaba Peter” dediği sahneyi incelediler bununla beraber Maguire’ın dönüşünün onaylandığını öne sürdüler. Teoriler yavaş yavaş bitmiş olsada, ortaya hala ilginç bazı detaylar çıkmakta.

İkili en son Sam Raimi’nin 2004 yapımı devam filmi olan Spider-Man 2’de birlikte ekranda görüldü ve Doc Ock yenildi. Film sırasında, dört mekanik kolu, Otto Octavius tarafından ​​kontrol altındayken beyaz, ancak vücudunun içindeki yapay zeka kontrolü ele geçirdiğinde kırmızı renkte yanan küre olarak gözüküyordu. Bu ufak detay yeni filmin fragmanınada yansımış durumda.

No Way Home fragmanında, bu kollar hala kırmızı yanıyor.

Yukarıda gördüğünüz hayran teorisi kontrolün Doctor Octopus’ta olmadığının bir göstergesi olabilir. Kendisi tehditkar bir biçimde konuşsada fragman bir şekilde bizleri yanıltabilir. Şu anlık konu hakkında bilgi çok az, bizde sizlere böyle ufak detayları sunarak film hakkındaki düşüncelerinizi netleştirmek istedik.

SONRAKİ:

TWİTTER’IN FAVORİ ÖRÜMCEK ADAMI BELLİ OLDU!