Kısa bir süre önce hazırlanan bir çağrışımda Marvel aktörlerinin birlikte rol aldığı, ancak bunların birer MCU filmleri olmadığı göz önünde bulundurularak tavsiye filmler verilmesi istendi. Bizlerde bugün aralarından seçim yaparak bazılarını sizler ile paylaşmak istedik. İşte gelen tavsiyelerden birkaçı:

Başrollerini Jeremy Renner ve Elizabeth Olsen’in paylaştığı Kardaki İzler (Wind River)

Tavsiye yorumu: “Bu film çok gizli bir mücevher. Şiddetle tavsiye ederim. İkisi birlikte olağanüstü.”

Başrollerini Chris Evans ve Scarlett Johansson’ın paylaştığı The Perfect Score

Tavsiye yorumu: “The Perfect Score benim en sevdiğim filmlerden birisi. Ne zaman üzgün olsam, doğum günümde, kelimenin tam anlamıyla her zaman izliyorum. Lise mezuniyetimde bu film hakkında bir konuşma bile yaptım.”

Tom Hiddleston ve Elizabeth Olsen’ın oynadığı I Saw the Light

Tavsiye yorumu: “Tom’un Hank Williams hayat tasviri kesinlikle harika ve Elizabeth her zamanki gibi çok güzel. I Saw the Light film müziğini neredeyse her gün dinliyorum. Tom ve Elizabeth’i birlikte izlemek çok eğlenceli, ikisi de büyüleyici karakterler olduğu için Loki ve Scarlet Witch’i birlikte shipleyen Marvel hayranları olduğunu düşünürsek gerçekten güzel bir film. Tamam bu sevimsiz olabilir, ama doğru.”

Başrollerini Tom Holland ve Sebastian Stan’in paylaştığı The Devil All the Time

Şu anda Netflix’te mevcut.

Kong: Kafatası Adası: Tom Hiddleston, Brie Larson, Samuel L. Jackson ve John C. Reilly

Tavsiye yorumu: Ben beğendim, bir oyuncu fiyatına dört MCU oyuncusu alıyorsunuz!”

Josh Brolin (Thanos), Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson ve Pom Klementieff’in rol aldığı Oldboy

Tavsiye yorumu: “Oldboy’un Elizabeth Olsen ve Josh Brolin ile 2013’teki yeni uyarlaması gerçekten harika bir film. Orijinal Güney Kore filmi de harika ama bu filmde bazı yanlış ve çılgın anlar var.”

Bonus: Chris Hemsworth ve Tom Holland’ın oynadığı “Denizin Kalbinde”

Tavsiye yorumu: “Şu anda izlemesi biraz komik gelebilir çünkü Chris Hemsworth ve Örümcek Adam öncesi bir Tom Holland bu filmde yer alıyor.”