Richard Madden, Marvel’s Eternals için uçuş sahnelerini çekerken iyi vakit geçirmediğini itiraf ediyor. Game of Thrones’ta kılıç salladıktan ve 2015’teki Cinderella’da Disney prensi rolünü oynadıktan sonra Madden, Eternals ile süper kahraman dünyasına adım atıyor. O kozmik ekibin 10 üyesinden biri, Deviants olarak bilinen bir uzaylı ırkını yok etmeyi hedefleyen ekibin başlarındanda sayılabilir.

Oyuncu kadrosu Gemma Chan, Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Don Lee, Lia McHugh, Barry Keoghan ve Kit Harington gibi isimlerden oluşuyor. Madden ise Superman’e benzer becerilere sahip, gösterişli bir kahraman olan Ikaris’i oynuyor. Buna süper güç, lazer gözler ve evet, uçmak dahildir.

Bununla birlikte birisi Madden’e ortadan kaldıracağı herhangi bir süper güç olup olmadığını sorsaydı, muhtemelen uçmak olduğunu söyleyecekti. Eternals’ın vizyona girmesinden önce CinemaBlend’e konuşan Madden, uçuş sahneleriyle ilgili deneyimlerini anlattı ve onlardan pek hoşlanmadığını itiraf etti. Pek çok oyuncu böyle sahnelerin ne kadar rahatsız edici olabileceğinden bahsediyor ama Madden havalı görünebilme olayınıda kabul etmekte zorlanıyordu. Dedikleri şöyle:

Pek eğlenceli değil. Tanrıya şükür Gemma Chan her aptal göründüğümde bana söylemek için oradaydı… Bu kostümleri denemek harika ancak sonrasında bir telin üzerinde baş aşağı asılı duruyorsun, kostüm şimdi aptal görünüyor. Kayıtlara bakıyorum ve düşünüyorum, evet uçan mavi toz bezi gibi görünüyorum başka bir şeyi yok.’

Özel efekt çalışmalarının gerçek hayatın garipliğini telafi etmesi iyi bir şey. Madden daha önce Eternals’ı çekmenin kendisini fiziksel olarak çok yorduğunu açıklamıştı, bu nedenle aktörün en çok nelerden yorulduğu az çok belli olmuş oldu. Madden bundan pek hoşlanmamış olabilir, ama bu ne yazık ki bir süper kahraman olmanın yan etkilerinden sadece biri.