Disney+ platformunda yayınlanan What If…? serisiyle birlikte hayranlar, yeni Marvel Sinematik Evreni (MCU) zaman çizelgelerini öne çıkaran ve ikonik teorileri hayata geçiren hayran çizimleri yaratmaya başladı. Sosyal medyaya damgasını vuran en son eser, ekranlara hiç çıkmadı ancak hayranları gerçekten şaşırtan popüler bir teoriye sahip.

Twitter kullanıcısı Nikolay Mochkin bir What If…? için Endgame’in teorilerinden birine hayat veren görüntü yarattı. Ant-Man’in Thanos’un kıçına tırmanarak durduracağı teorisi.

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Ant-Man/Thanos teorisi, Avengers: Infinity War’ın piyasaya sürülmesinden sonra 2018’de ortalıkta dolaşmaya başladı. Hayranlar filmin sonunda “Thanos geri dönecek” sözlerini gördükten sonra, Thanos’un nasıl durdurulabileceğini teorileştirmeye başladılar. Bu fikirleri paylaşmak için Reddit’e gittiler ve en popüler teorilerden biri, Ant-Man’in karınca boyutuna küçülüp, Thanos’a arka tarafından gireceğini ve boyutunu büyüteceğini söyledi, böylece MCU’nun en büyük kötü adamını öldüreceğini öne sürdü. Gittikçe popülerleşen bu teori hiçbir zaman gerçekleşmedi, hayranlar Ant-Man karakterinin bu konuda istekli olduğundan bile emin değildi. Ortaya atılan teori mantıklı ancak bunu kimsenin uygulayamayacağından eminiz.

Tabii ki bu ilk deneme değildi. Filmin çıktığı dönemlerde bu teorinin filme yakın halini yapmayı başaranlar bile oldu. Video aşağıda göründüğü gibi. Gerçekten havalı bir sona sahip.

Komik teori, Mochkin’in son hayran sanatından sonra sosyal medyada yeniden dolaşmaya başladı. Böyle bir teorinin What If…? serisinde yayınlanacağını elbette ki düşünmüyoruz, ancak hayranları eğlendirdiği kesin. Son olarak What If…? dizisinin yeni bölümleri Çarşamba günleri Disney+’ta yayınlanıyor.

SONRAKİ:

HENRY CAVİLL’İN HER THE WİTCHER BÖLÜMÜ İÇİN NE KADAR PARA ALDIĞI AÇIKLANDI