Morbius için yayınlanan yeni sinema biletleri yaklaşmakta olan süper kahraman filminin çok fazla olmasa da orijinal raporlardan bile daha kısa olduğuna işaret ediyor. Morbius, Wesley Snipes liderliğindeki Blade için daha önce silinmiş bir sahnede belirtildikten sonra Yaşayan Vampir’in resmi canlı aksiyon filmi olacak.

Filmin vizyona girmesine bir aydan az bir süre kala Morbius için yeni sinema listelenmeleri yeni bir süreyi ortaya çıkardı. Daha önceki raporlar filmin 108 dakika sürdüğünü gösterirken, AMC Theatres ve Regal Cinemas filmin 105 dakika olduğunu gösteriyor. Önceki raporlarla arasında çok büyük bir fark olmasa da bu yeni süre Morbius’u Venom: Let There Be Carnage’ın 97 dakikalık süresine daha da yakınlaştırıyor.

AMC ve Regal’in yeni Morbius süresini orijinal raporlardan daha kısa olarak listelemesine rağmen, Cinemark’ın filmi hala 108 dakika olarak listeliyor olması ilginç olarak gözüküyor. Yeni süre orijinal raporlardan pek farklı olmasa da, yaratıcıların filmin önceki halinden neyin kırptığı merak uyandırıyor.

Morbius’un süresinin önceki haline göre daha kısa olmasının diğer büyük olasılığı filmin ortak evren bağlantıları olabilir. Ancak biz yine de film 1 Nisan’da vizyona girdiğinde bu sürenin yeterli olup olamayacağını daha yakından görebileceğiz.