Big Mouth, 2017 yılının sonlarında Netflix’te yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi olarak yayınlandı ve 1. sezon Rotten Tomatoes’da herkesin imrendiği %100’lük başarılı bir puan elde ederek büyük beğeni topladı. Dizi bir grup çocuk ve ebeveynlerini içeriyor ve tamamen ergenlik sürecini absürt bir dille anlatıyor. Gösterideki tüm karakterler, Hormon Canavarı’ndan Depresyon Kedisi’ne, bir başka karakterden Utanç Sihirbazı’na vb. çeşitli bir dizi duygu ve insan deneyimini temsil eden farklı canavarlar tarafından ziyaret ediliyor. İlk defa 2019’da popüler dizinin bir spin-off’u olacağı açıklanmıştı.

Netflix stüdyolarından gelen yeni bir klipte, Big Mouth’un yarattığı büyük etkinin yeni spin-off’ta daha fazla olmasa da en az onun kadar belirgin olacağı açık. Fragmanı izlemek isteyenler için:

Sert içerik eylemlerini tanıtan Human Resources (İnsan Kaynakları) çalışanları, insanların karmaşık duygularına özgü çok sayıda farklı deneyimle yardım edecek gibi görünüyor. Videoda bazı tanıdık canavarlar (bazıları daha önce izleyicilerin görmediği) yer alırken, aynı zamanda İnsan Kaynakları’nın Big Mouth’ta daha önce görülmeyen bazı tuhaf manzaraları da gösteriliyor. Dizinin amacı ana şovun dünyasına biraz daha genişleme sağlamak ve aynı zamanda, işyeri komedisini animasyonla buluşturmak olacak. Şimdilik elde edinilen bilgiler bunlar, dizinin çıkmasına bir ay gibi kısa bir süre kaldı ve izleyiciler yeni diziyi merakla bekliyor.