Marvel, San Diego Comic-Con 2022’de şaşırtıcı sayıda cameonun olacağnı öne sürerken, She-Hulk Disney+ dizisi için heyecan giderek artıyor. Dizide Bruce Banner’ın Hulk’unun geri dönüşüne ek olarak, Wong, Abomination ve Daredevil yer alacak.

Ayrıca She-Hulk’un başka bir cameoyu gizlice bizlere gösterdiği ortaya çıktı. Wong’un güçlerini kullandığı bir çekimde, çizgi roman okuyucularının ilk Ghost Rider olarak tanıdıkları “Johnny Blaze” adını taşıyan bir poster bulunuyor. Afiş bir adamın yüzünü de açıkça gösteriyor, yani ilgili bölüm yayınlandığında izleyiciler muhtemelen MCU’nun çok merak edilen ilk Ghost Rider’ının neye benzediğini öğrenecek. Bu posterin varlığı gerçek bir cameonun olacağı anlamına bile gelebilir.

Moon Knight tartışmalı bir şekilde Ghost Rider’ın hikayesini kurdu, ölümden sonraki yaşam boyutlarının varlığını doğruladı, yani geleneksel olarak Ghost Rider ve barındırdığı İntikam Ruhu ile ilişkilendirilen Cehennem boyutlarının olması tamamen mümkün.

SDCC’de konuşan Marvel Studios başkanı Kevin Feige’de Daredevil gibi sokak seviyesindeki kahramanların MCU’nun büyüyen farklı “dalları” olduğunu ima etti. Bu da gerçekten MCU’nun Ghost Rider’ını tanıtmak için mükemmel bir zaman olabileceği anlamına geliyor. Yine de çoğu izleyici Ghost Rider’ı görmekten heyecan duyarak dizi yayınlandığında posterdeki yüze odaklanacaktır. Gerçek ve daha net posteri görene dek beklemeye devam edebilirsiniz.