Geçtiğimiz günlerde Tom Holland, Spider-Man: No Way Home’da bir aktörün sahte popo kullandığını açıklamış ve sosyal medyada bir tartışma başlatmıştı. Oyuncu, konuşmasında “Bunu kendiniz anlayabilirsiniz” diye ekledi. Hayranlar ise hangi Spider-Man’in sahte bir popo kullandığını düşünmeye başladı.

Tom Holland, Örümcek Adam’ın arka yüzü hakkında bir gizemi ateşlemiş olsa da, sahte popo hakkındaki gerçek zaten yıllar önce ortaya çıkmış olabilir. 2017’de yayınlanan bir sosyal medya paylaşımı Tom Cruise’un benzer bir sahte popo skandalı etrafında toplandı. Tom Cruise daha sonra filmde protez kullandığını reddetsede aktörün potansiyel arka yüzü hakkında çevrimiçi tartışmalar sürerken hayranlardan birisi Tobey Maguire’ın 2002’deki Örümcek Adam filminden bir kesit paylaştı. Bu görsele göre Tom Holland Maguire’dan bahsediyor olabilir.

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Muhtemelen bu sorular hangi oyuncunun sahte popo kullandığını kabul edene kadar devam edecek. Maguire’ın bu konuda yarattığı etki yıllardır ortalıkta dolaşsa da, oyuncu Twitter’da gündeme gelen sahnede son Örümcek Adam kostümün giymiyor. Buna ek olarak dublörler film boyunca çeşitli kısımlarda oyuncunun yerine geçiyor olabilir, bu da bu soruyu engelleyen en büyük neden gibi.