Şaşırtıcı bir hayran sanatı Örümcek Adam’ı bir Pixar karakterine dönüştürüyor. Marvel’in en ikonik karakterlerinden biri olan Spider-Man, şu anda Sony Pictures’a aittir. Marvel Studios’un sahibi Disney ile yapılan anlaşmanın bir parçası olarak, Tom Holland’ın karakter versiyonu Marvel Sinematik Evreninde göründü.

Bir hayran Peter Parker/Spider-Man’in Pixar versiyonunu geliştirerek Spider-Verse konseptini bir adım öteye taşıyan karakter sanatçısı Julen Urrutia’nın hayran resmini paylaştı. Resim, Peter’ın dağınık dairesinde aynada kendisine baktığını (aynada onun ve Ben Amca’nın bir fotoğrafıyla birlikte) görüyoruz. Tipik Pixar karakter tasarımları olan Parker’ın özellikleri abartılı iri gözleri ve kulakları, sıska küçük bir vücudu var. Resime aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu sanatla ilgili sorulacak tek şey, hayranların bunun gerçeğe dönüştüğünü ne zaman göreceği. Pixar tarzı bir Örümcek Adam macera filmi fikri görmezden gelinemeyecek kadar heyecan verici ve hayranların Sony/Disney’li bir projede işbirliği yapmaları için baskı yapmaları şart gibi gözüküyor. Bu noktada resim sadece bir konsept, ve halihazırda Sony’nin üstlendiği bir Spiderverse animasyon filmi var. Yakın zamanda Pixar’ın böyle birşey yapması mümkün değil ancak görselin güzelliği hayranları şimdiden kendine çekmiş durumda.

İlgili Spider-Man Haberleri

SPİDER-MAN: NO WAY HOME’DAN NE BEKLEMELİYİZ? ÇITAYI ÇOK MU YÜKSELTTİK?

SPİDER-MAN VS VENOM: OLASI BİR KAVGADA KİM KAZANIR?

TOM HOLLAND SON SPİDER-MAN FİLMİ HAKKINDA KONUŞTU | BİR SERİNİN DAHA SONU GELDİ

BAZI SİNEMALAR 3 SPİDER-MAN KARAKTERİNİN YER ALDIĞI POSTERLERİ KULLANMAYA BAŞLADI [GERÇEK Mİ?]