MCU’nun bir sonraki filmi Stephen Strange’in ikinci solo yapımı olacak ve Spider-Man: No Way Home’un ardından gelecek.

Doctor Strange 2, Christine Palmer ve Wong gibi diğer tanıdık yüzleri de bünyesinde bulunduracak. Ayrıca diğer Marvel süper kahramanlarının birçok ufak görünüme sahip olması bekleniyor. En son yayınlanan Doctor Strange in the Multiverse of Madness fragmanı, Patrick Stewart’ın Profesör X rolüyle geri döneceğini ortaya çıkardı. Bundan önce Deadpool ve birçok Marvel karakterinin ortaya çıkacağı söyleniyordu. Reynolds kısa süre önce Doctor Strange’in devam filminde olmadığına söz verdi, ancak çoğu kişi hala ona inanmıyor.

Deadpool’un Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta görünüp görünmeyeceği hala bir gizem, ancak diamonddead tarafından yayınlanan yeni bir hayran posteri tam da bunu hayal ediyor. Çizim en son yayınlanan resmi Doctor Strange 2 posterinin bir düzenlemesi. Postere bir göz atın:

Cr: @diamonddead

Reynolds, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ta olmadığını iddia ediyor. Ancak bu, oyuncuların bir MCU projesinde yer almadıkları konusunda ilk kez yalan söyledikleri yapım olmayacak. Örneğin Andrew Garfield, Tom Holland ve Tobey Maguire ile birlikte görünmeden önce Spider-Man: No Way Home’daki katılımını defalarca reddetti. Yapım için her ne kadar uygun olmasa da devam filminde rol alan Stewart, Reynolds’ın diğer mutantlarla birlikte er ya da geç geri dönebileceği teorisini de destekliyor.

Neyse ki Disney artık Deadpool 3 üzerinde çalışıyor, bu yüzden ağzı iyi laf yapan paralı asker eninde sonunda sinemalara geri dönecek.