Hayatında bir kez olsun Prison Break izlemiş olan kişiler eminizdir ki başrol oyuncumuz Wentworth Miller’a hayran kalmıştır. Yeni edinilen bilgilere göre aktör Legends of Tomorrow’ın 100. bölümünde Captain Cold olarak ekranlara geri dönecek ve bu da uzun zamandır hiçbir projede yer almadığı düşünüldüğünde sevindirici bir haber. İlk olarak The Flash’ın 1. sezonunda görünen Miller’ın Leonard Snart, nam-ı diğer Captain Cold karakterinin versiyonu, hayranların favorisi bir karakter olarak çıkış yaptı ve 2016’da çeşitli kahramanları bir araya getiren Legends of Tomorrow adlı spin-off serisine katıldı. Karakter uzun süredir dizide yoktu, zaten hayranlar geri geleceğinide düşünmüyordu. Ancak yaşanan gelişmeler karakterin geri geleceğini gösterdi.

TVLine’a göre Wentworth Miller dizinin 100. bölümünde Legends of Tomorrow’a geri dönecek. Caity Lotz tarafından yönetilen bölüm Waverider’ın AI Gideon’unun gözünden geçmiş sezonları tekrar ziyaret edecek ve 27 Ekim 2021’de yayınlanacak. Yeni Legends of Tomorrow acemilerinin, Miller’in Captain Cold’u gibi ekibin bazı eski üyeleriyle etkileşime girmesine izin vermek için böyle birşeyin yapılmasına karar verildiği söyleniyor.

100. bölüm için başka hangi karakterlerin geri döneceğine dair henüz bir bilgi yok. Legends of Tomorrow’da Captain Cold’un ana ortağı Mick Rory, diğer adıyla Heatwave’i oynayan Dominic Purcell, 7. sezonda tekrar eden küçük bir rol üstlenmeye hazırlanıyor, bu yüzden büyük ihtimalle o da dizide görünecek. Legends of Tomorrow’un yalnızca bir sezonunda yer almasınarağmen Miller’ın Captain Cold’u hala izleyiciler arasında favori olmaya devam ediyor ve dönüşü kısa da olsa hoş bir sürpriz olabilir.