Spider-Man: No Way Home’un arka planında çalışan konsept sanatçısı, Tom Holland için Venom suitini gerçekleştiren yeni bir tasarım yayınladı. 3. filmin piyasaya sürülmesinden bu yana, yapım dünya çapında iyi performans göstermeye devam ediyor ve gişe rekorlarında Avengers: Infinity War’ı geçmesi bekleniyor. Filmin sarsıcı başarısıyla beraber Sony ve Marvel Studios, Holland’ın Marvel Sinematik Evreninde Örümcek Adam kahramanı olarak oynadığı başka bir üçlemeyi başlatmaya karar verdiler.

Yakın tarihli bir zamanda yayınlanan tweet’te konsept sanatçısı Thomas du Crest, Holland’ın Örümcek Adam’ının Venom ortakyaşamı ile birleştikten sonra nasıl görüneceğine dair fikir sunan görüşünü paylaştı. Crest, şu anda Spider-Man: No Way Home’daki çalışmalarını paylaşmak için onay bekliyor, ancak bu resimde bir sonraki MCU Spider-Man üçlemesi için vizyonunu paylaşıyor. Konsept sanatçısı, Spider-Man: Far From Home ve Avengers: Endgame gibi önceki MCU filmlerinde de bazı konumlarda çalışmıştı.

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Örümcek Adam serisinin geleceği hakkında çok az bilgi olsa da, Hollanda’ın Örümcek Adam rolü henüz tamamen bitmedi. Hem Sony hem de Marvel Studios, Spider-Man: No Way Home’un şaşırtıcı başarısından sonra ikinci bir üçlemeyi onaylayıp güçlü bir seri vaat ettiğinden, birçok hayran karakterin yakında tekrar geri dönmesini bekleyebilir. Konsept sanatçısı Holland’ın ikonik siyah suit ile bağ kurduğu bir sonraki proje için olası fikirler üzerinde halihazırda çalışırken, üçlemeyi yeniden ateşleyecek bir görsel herşeyi değiştirebilir.