Ryan Reynolds, Hollywood’un en komik başrol adamlarından biridir, ancak rol aldığı aksiyon filmlerinin komedilerini geride bırakmasının birkaç nedeni var. Deadpool ve Free Guy Reynolds için büyük başarılar sağladı ancak komedi filmleri asla aksiyonun başarısını tam olarak karşılayamıyor.

Ryan Reynolds uzun yıllar süre gelen ünlü bir komedi sanatçısıydı ve ilk olarak National Lampoon’un Van Wilder’ında ün kazandı. The Change-Up dahil olmak üzere birçok romantik komedide de rol aldı. Ancak son yıllarda neredeyse tamamen aksiyon filmlerine kaydığını gördük. Komedilerde büyük beğeni toplayan rollerin geçmişine rağmen, karar verdiği dönüşün neredeyse tümü imzası olan ağız dolusu çekiciliğini bir tekne dolusu ölüme meydan okuyan aksiyonla birleştirdi.

İnkar edilemez komedyenliğine rağmen, Reynolds büyük ekranda aksiyon sahneleme konusunda çok iyi ve aynı zamanda komik. Bu aksiyon ve komedi kombinasyonu, şu anda başka bir aktör tarafından doldurulmayan bir gücü sağlıyor. Mükemmel komedi aktörleri söz konusu olduğunda Ryan Reynolds bunlardan biridir. Kahkahalar arasında tüm bir filmin kalp atışlarını hızlandıran aksiyonunu inandırıcı bir şekilde çekebilecek birini arıyorsanız, bu liste çok daha kısalır. İzleyicilerin can attığı benzersiz bir kombinasyon ve sunmak için tek başına çok uygun bir aktör.

Hollywood’un en büyük gişe aydınlanmalarından biri, izleyicilerin aksiyon filmlerini komik istediklerinin farkına varmasıydı. Yani kısacası Ryan Reynolds’ın komedileri kötü değil. Onun aksiyon filmleri, sinemanın en iyi noktasını yakalamak için doğru miktarda mizahla karıştırılıyor.