Ryan Reynolds, yeni Netflix filmi The Adam Project’ten gelen yeni görüntülerde genç benliğiyle yan yana geliyor. Bilim kurgu filmi, komedi filmleri yayınlandıktan sonra Reynolds’ı Free Guy yönetmeni Shawn Levy ile yeniden bir araya getirdi. Bu hareketli film aynı zamanda Zoe Saldana, Jennifer Garner ve Mark Ruffalo’nun yeteneklerini de içerecek.

Adam Projesi, uzay-zaman sürekliliğinde kaybolduktan sonra aşkı Laura’yı (Saldana) bulmak için geçmişe dalan bir zaman yolcusu Reynolds’un Adam’ına odaklanıyor. Ancak, karakterimizin gemisi hasar gördüğünde 2022’de yılında durur ve genç benliğiyle (Scobell) tanışır. Adam’ın eve dönüş yolunu bulmak ve muhtemelen hayatının bazı acı veren kısımlarını onarmak için ailesiyle (Garner ve Ruffalo), özellikle de rahmetli babasıyla yüzleşmesi gerekir.

The Adam Project’ten bir avuç ilk bakış resmi zaten daha önce yayınlanmıştı, ancak Netflix şimdi etkileyici kadrosunu gösteren daha büyük bir resim serisini yayınladı. Görüntülerin çoğunda Reynolds ve Scobell’in Adams’ı etkileşim halindeyken The Adam Project’in diğer büyük isimleri de dikkatleri üzerine çekiyor. Resimlere bir göz atın:

Reynolds’ın Dwayne Johnson ve Gal Gadot ile Netflix’teki önceki filmi Red Notice, geçen sonbaharda gösterime girmesinin ardından yayın platformunun en büyük orijinal filmlerinden biri oldu. Bu filmin aynı sihri yakalayıp yakalayamayacağı henüz belli değil, ancak şimdiden yapılması gereken çok şey var. Oyuncu kadrosuna ek olarak The Adam Project pek çok izleyicide yankı uyandıracak çekici bir önermeyle destekleniyor.

The Adam Project Netflix için özel bir film olma potansiyeline sahip ve hayranlar, önümüzdeki ay listede yerini aldığını görecekler. İzleyici kitlesi ise bu aile macerasından neler beklenebileceğine dair daha iyi bir fikir alabilmek için fragmanın yayınlanmasını merakla bekliyor.