Marvel Studios, Infinity Saga olaylarından canlı bir şekilde kurtulan Chris Hemsworth’un Thor’unu dördüncü solo filmiyle beraber tekrar geri getirmeye hazırlanıyor. Gişe rekorları kıran serinin yeni filmi Temmuz ayında gelecek, ancak pazarlama kampanyası henüz ciddi bir şekilde başlamadı ve bazı kuruluşları filmi tanıtmak için hayran yapımı posterleri kullanmaya başladı. Proje, Marvel Studios’un 2019 SDCC etkinliğinde duyuruldu ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle film ve Marvel Studios’un tüm 4. Aşama listesi önemli ölçüde ertelendi.

Marvel Studios, Thor: Love and Thunder için pazarlama kampanyasını yakın zamanda başlatmayacak gibi göründüğü için bir sinema yakında çıkacak olan sürümü tanıtmak için hayran yapımı bir poster kullandı. Thor: Love ve Thunder News adlı Twitter hesabından paylaşılan görsel şöyle:

Tweeti görüntüleyemiyorsaız buraya tıklayın.

Poster, resmi Thor: Love and Thunder logosuyla harmanlanmış birkaç başka görüntünün birleşiminden oluşuyor. Bu noktada Marvel Studios’un filmdeki karakterlere dair herhangi bir resmi açıklama yayınlamadığını hatırlamakta fayda var, ancak bağlantılı ürünler (Lego modelleri gibi) geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürüldü. MCU’da neler olup bittiğini çok fazla bilmeyen bazı hayranlar bu görüntünün gerçekçiliğine kapılabilir. Ancak Marvel Studios’u yakından takip edenler önde yer alan Heimdall’ın (Idris Elba) daha önce ölmesine rağmen posterde yer aldığını görünce gerçek olmadığını anlayabilir.

Marvel Studios şu anda hem Moon Knight hem de Doctor Strange in the Multiverse of Madness için pazarlama kısmına odaklanmış durumda. Yani yeni Thor bilgileri için biraz daha beklememiz gerekecek.