Shang-Chi için yayınlanan yeni bir tanıtım Morris’in gerçekte nasıl birşey olduğunu gözler önüne serdi. Shang-Chi, Marvel Studios’tan gelen 25. uzun metrajlı bir film ve bu nedenle gösterime girdiğinde büyük bir popülerlik yakaladı. Film, aksiyonu ve duygularıyla izleyicileri heyecanlandırırken, aynı zamanda Simu Liu’nun baş karakterini Marvel Sinematik Evreninde ilerlemekte olan kilit bir karakter olarak belirledi. Ayrıca Shang-Chi filmi dünya çapında 431 milyon dolar hasılat elde etti.

Filmdeki en unutulmaz yaratıklardan biri hikayenin ikinci yarısında Trevor Slattery’sinin yanında ortaya çıkan garip bir şekilde sevimli 6 bacaklı kanatlı yüzü olmayan bir tüy yumağı olan Morris’ti. Filmin yayınlanmasının ardından Morris izleyicilerin kalbini anında eritti ve sonunda kendi Shang-Chi karakter posterini bile aldı. Bunun yanında yeni yayınlanan Blu-ray ve DVD sürümüyle beraber hayranlar karakterin nasıl hayata geçtiğini görmek ufak bir bakış attılar.

Videoda Morris’in gerçekten yeşil parçalarla kaplanmış ve bir çubuğun ucuna sıkışmış tam boyutlu doldurulmuş bir kopya olduğunu gösteriyor. Morris için sette böyle bir şeye sahip olmak, oyunculara sevimli küçük yaratıklı sahnelerde tepki verecekleri bir şey verdi. Çünkü yeşil ekran kopyası post prodüksiyon sırasında kolayca değiştirilebilirdi. Hatta Kingsley, karaktere bağlandığını ve ondan hoşlanmaya başladığını söyleyerek değiştirilmesine itiraz ettiğini söyledi. Video:

Morris, zaten Shang-Chi’nin tuhaf yönlerinden biriydi ancak küçük yeşil doldurulmuş versiyonun setin etrafında sallandığını görmek, onu daha eğlenceli hale getiriyor gibi gözüküyor. Filmin devamı resmi olarak duyurulmamış olsa da, Marvel’in bu dünyada ilerlemek isteyeceği açık. Umuyoruz ki o zaman geldiğinde dünyanın dört bir yanındaki sinemalar bir kez daha Morris’in sevimli haliyle süslenir.