Simu Liu, daha önce Kim’s Convenience ve Blood and Water dahil olmak üzere birçok dizide yer almasına rağmen bu yılki MCU Aşama 4 filmi Shang-Chi ile küresel bir üne kavuştu.

Aşama 4 Shang-Chi ile başlamış olsa da Marvel’in yılın en çok beklenen filmi şüphesiz Tom Holland’ın oynadığı Eve Dönüş üçlemesinin üçüncü ve son filmi Spider-Man: No Way Home. Rekor kıran fragmanlar, posterler ve teaserlarla birkaç aydır hayranlar arasında heyecan yaratan film, Green Goblin, Doctor Octopus, Sandman, Electro gibi geçmiş kötüleri doğrulayan fragmanlarla birkaç Spider-Man evrenini bir araya getirmeyi vaat ediyor.

Liu, yeni bir Tweet’te şaka yollu bir şekilde kimsenin Spider-Man: No Way Home’da görüneceğini düşünmediği için “gücendiğini” söyledi. Tweet:

No Way Home Örümcek Adam’ın yaklaşık yirmi yıllık bir süreci kapsayan çeşitli tekrarlarında bir dizi karakteri bir araya getiren, türünün gerçekten ilk süper kahraman filmi. Liu muhtemelen yaklaşan filmde yer almayacak olsa da, Holland ile daha fazla Spider-Man filminin üzerinde çalışıldığının son duyurusu, artık Spider-Man ve Shang-Chi’nin sonunda bir yerlerde yollarının kesişmesi şansı olduğu anlamına geliyor.