Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi yönetmeni Destin Daniel Cretton, Simu Liu’nun kahramanının Thor (Chris Hemsworth) ve Hulk (Mark Ruffalo) ile karşılaştırılabilir güç seviyelerine sahip olduğunu söylüyor.

MCU’daki çoğu başlangıç ​​hikayesinde olduğu gibi, Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi karakterin arka planını ve geleceğini kurmakta iyi bir iş çıkardı. Özellikle sonda gözüken iki sahnenin, Shang-Chi’nin evrendeki bir sonraki macerasının atlama noktası olması bekleniyor. Karakterin er ya da geç Avengers ekibine katılması beklendiğinden, yetenek seti açısından nasıl bir sıralamada olduğu hakkında sorular var.

Cretton, Collider ile yaptığı bir konuşmada Shang-Chi’nin ham güç açısından Thor veya Hulk ile aynı seviyede olup olmadığını ele aldı. Söylediklerine bir göz atalım.

Filmin başından mı yoksa sonundan mı bahsettiğine bağlı. Bence bu filmin sonunda, MCU’daki favori süper kahramanlarımızdan bazılarına benzer bir seviyede duruyor. Eğlenmek için bazı şeyleri tartıştık ama cevabını gerçekten bilmiyorum. Ancak bu sorunun cevabının gelecekte nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.

On Yüzük’ün lideri ölmeden hemen önce, mistik silahları oğluna devretmeye karar verdi ve güçlerini kullanmasına izin verdi. Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi , Mandarin’in onları binlerce yıldır kullandığını ortaya çıkarırken, Shang-Chi onları ilk kez kullandıktan sonra gerçek güçlerinin kilidini açmış gibi görünüyordu.

Film, Wenwu ile tarihlerini oluştursa da, gerçek kökenleriyle ilgili hala birçok soru var. Ancak başka filmlerde detayları görürsek o zaman Shang-Chi’nin güçlerinin boyutu tam olarak ortaya çıkacağını görebiliriz.

Kaynak: collider.com

SONRAKİ:

BRİE LARSON’DAN YENİ VİDEO: KAPTAN MARVEL 2 İÇİN SAĞLAM HAZIRLIK VAR