Marvel Sinematik Evreni’nin en son dizisi Bruce Banner’ın avukat kuzeninin başlangıç ​​hikayesini bizlere anlattı. Jennifer Walters, onun kanıyla çapraz kontamine olduktan sonra aynı Hulk güçlerini elde ederken Tim Roth’un Abomination’u da dahil olmak üzere süper güçlü varlıklar dizide yer aldı.

Görsel efektleri ve bazı hikayeleri izleyiciler için bölücü olduğunu kanıtlasa da MCU dizisi, Jennifer’ın Kevin Feige’den ilham alan yapay zeka KEVIN ile tamamen buluştuğu meta finali de dahil olmak üzere, formülleri yıkan yazımı için eleştirmenlerden ağır yorumlar aldı. Diğer MCU projelerinin çoğundan farklı olarak She-Hulk herhangi bir büyük uçurumla bitmedi ve birçok kişi dizinin 2. sezon yenilemesi alıp almayacağını merak etmeye bıraktı.

Serinin finalinin hemen ardından dizinin 2. sezon şansını tartışmak için Jessica Gao ile görüşen gazeteciler bazı bilgiler elde etti. MCU dizisinin yaratıcısı şovun geleceği için tartışmaların olup olmadığına dair bir onay sunmadı, bunun yerine devam etmeden önce biraz nefes alma ihtiyacını ifade etti.

Bunun çocuğu olan insanlar gibi bir his olduğunu düşünüyorum. İlk bebeklerini doğurduktan sonra herkes diyor ki başka bir çocuğunuz olacak mı? Kelimenin tam anlamıyla yeni doğurdum. Hala hastane yatağındayım. Bana biraz süre ver. Ve şu anda gerçekten böyle hissediyorum.

Kendi Düşüncelerimiz

Dizinin başarısını ölçmek için hiçbir izleyici sayısını hesaaba katmasak bile özellikle MCU serisine verilen toksik tepki göz önüne alındığında She-Hulk: Attorney at Law’ın 2. sezon şansının ne olduğu çok kestirilemiyor. Gelebilir, ancak yakın tarihte henüz bir şey beklemek doğru değil.

She-Hulk: Attorney at Law tüm bölümleriyle şu anda Disney+’ta yayında.