Jessica Gao, She-Hulk’un daha önce hiçbir MCU Disney+ dizisinin gitmediği yere, kahramanın seks hayatına cesurca gideceğini söylüyor. İzleyiciler, 18 Ağustos’ta She-Hulk olarak da bilinen Jennifer Walters ile tanışacak. Bunun yanında Tatiana Maslany ve Daredevil dahil olmak üzere bazı tanıdık yüzler başrolde olacak.

İlk teaserlar izleyicilere Jennifer bir aşk hayatı sürdürürken dizinin gittiği şımarık yöne dair ipuçları verdi, She-Hulk yazarı Jessica Gao kısa süre önce EW ile yaptığı bir röportajda dizinin ne kadar ileri gideceğinide açıkladı. Diziyi “azgın” olarak nitelendiren Gao, Jennifer’ın hayatını mümkün olduğunca çok yönlü bir şekilde sunmaya çalıştığını, onun seks yönünü görmezden gelemeyeceklerini belirtiyor.

“Sürekli olarak çok azgın bir dizi yaptığımızı söylüyorum. Hepimiz seks konusunda çok pozitifiz ve bu yüzden bu dizi seks konusunda çok pozitif. Tabuları yıkmak istiyoruz çünkü bu dizinin bir kadının hayatnının çok yönlü ve gerçekçi portresini anlatması gerekiyordu. O bekar 30 yaşında bir kadın ve seks herkesin hayatının bir parçası. Bu temel biyolojidir ve çok normaldir.

Marvel dizi evreni seks sahnelerine yabancı olmasa da (Jessica Jones ve Luke Cage başlıca örneklerdir), She-Hulk’un “azgın-ileri” vaadi, Marvel dizilerinin Disney+ dönemi için yeni bir yön belirleyecektir. MCU’nun sürekliliği ile 8. Marvel Disney+ dizisi olan She-Hulk, şimdiye kadar kahramanı bu konuda takip eden tek yapım olacak.

Marvel’ın geniş yeni yayın kataloğunun altında ezilmesinden endişe duyan hayranlarla birlikte, MCU’nun kültürel bir dev olarak yerini korumasının yolu, dallara ayrılıp yeni tür hikayeler ve yöntemler denemesidir. Dizi hakkında ilk tepkiler karışık olsa da sonradan görüşlerin değiştiğini söylemekte fayda var. Ayrıca She Hulk bugün itibariyle Disney+’ta yayında.