MCU’da tanıtılacak bir sonraki kadın kahraman, Disney+’ta yayınlanacak olan She-Hulk’unun baş kahramanı Jennifer Walters olacak. Aktris Tatiana Maslany’nin Bruce Banner’ın suçla savaşan kuzeni olarak oynadığı yeni diziden bugün yeni bir fragman geldi ve 17 Ağustos’ta Disney+’a gelmesi bekleniyor.

Dizi, hayatı boyunca avukat ve suç savaşçısı olan Jennifer Walters’ın dünyaya yeni bir Hulk’u tanıtmasını konu alacak. Ayrıca Jameela Jamil’in She-Hulk’un rakibi Titania olduğu, bunun yanında Abomination’ının da görüneceğini fragmanda öğrenmiş olduk.

Dizinin Disney+’ın çoğunlukla acımasız, dünyanın sonu koşullarına veya en azından ciddi tehditlere odaklanan önceki Marvel dizilerine kıyasla hoş bir ton değişikliği yaşadığı düşünülüyor. Abomination ve Titania’nın varlığı Jennifer Walters için kesinlikle eğlenceli olmasa da, süper kahramanlık görevlerini biraz daha sıradan olaylarla dengelemeye çalışacağı fikri, özellikle She-Hulk’ın komedi eğilimleri göz önüne alındığında heyecan verici bir olasılık. Kim bilir, belki Charlie Cox’un canlandırdığı Matt Murdock karakteri avukat olarak bu dizide gözükebilir.

Tam adı She-Hulk: Attorney At Law olan yapım, Disney+’ın Haziran ayı itibariyle ülkemizde hizmet vereceği göz önüne alındığında sorunsuz bir şekilde izlenebilecek bir içerik olacak. Henüz resmi bir bilgi olmasa da dizinin 9 bölümden oluşacağı ve tek sezonluk mini bir dizi olması bekleniyor.