Aktris Jameela Jamil, yaklaşan MCU Disney+ dizisi She-Hulk çekimlerinin son ayı hakkında Twitter’da paylaşımda bulundu.

She-Hulk yıldızı Jameela Jamil, yaklaşmakta olan MCU Disney+ serisinin çekimlerinin son bir ayını kutlamak için Twitter’da bir GIF ve başlık paylaştı. Aktris, diziye dahil olduğunu açıkladıktan sonra zaman zaman takipçilerine eğitimdeki ilerlemesini gösteriyor.

Jamil’in She-Hulk’un rakibi Titania olarak rol aldığına dair söylentiler bir süredir ortalıkta dolaşıyordu, ancak Temmuz ayında Jamil, bir dublör videosunun yayınlanmasıyla projede rol aldığını doğruladı. Ancak kim olduğundan bahsetmedi. Dizinin çekimleri Nisan 2021’den beri devam ediyor ve prodüksiyonun ne zaman biteceği bilinmese de Jamil’in şimdilik karakterine veda etmeye hazırlandığı açık.

Jameela Jamil , 24 Temmuz’da Twitter profiline bir GIF ve çekimlerinin son dört haftasında olduğundan kısaca bahseden bir başlık yayınladı. Aşağıdaki gönderisine göz atın:

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın

Jamil’in gönderisi, çekimlerinin sona ermesi için yas tuttuğunu değil, yalnızca son birkaç haftasında tam olarak yorulduğunu gösteriyor. Metnindeki neşeye rağmen, asi bir kedinin GIF’i oldukça yorgun hissettiğini ve belki de popüler bir Marvel kötü karakterini canlandırmanın zorlu eğitiminden ve baskısından biraz da olsa mola vermeye hazır olduğunu gösteriyor. Rivayete göre karakteri Titania, Hulk’a rakip olmasıyla bilinir, bu yüzden Jamil kesinlikle dövüş becerileri üzerinde çok çalışmak zorunda kalmıştır. Marvel Studios’un on bölümün neredeyse tamamını tamamladığı varsayılıyor.

Dizinin çıkış tarihi henüz kesinleşmiş değil ancak marvel hayranlarına yakında bir çıkış tarihi duyurusu yapabilir.