Rick and Morty’nin ardındaki Emmy ödüllü senarist Jessica Gao, bu yeni She Hulk serüveninde Marvel kahramanının Baş Yazarı olarak ilk hikayesinde yer almasına yardımcı oluyor.

She-Hulk: Attorney at Law, 30’lu yaşlarında bekar bir avukat olan ve kuzeni Bruce Banner’ın kanının onunkiyle etkileşime girerek onu She-Hulk’a dönüştürmesini konu alacak. Jennifer, yeni keşfettiği güçlerini ve hayatını bir kahraman olarak sürdürürken aynı zamanda süper-insanlarla ilgili davaları ele alan bir avukat olarak da dikkatleri üzerine çekecek. Ms. Marvel’ın yakın zamanda bitimiyle birlikte izleyiciler MCU’nun She-Hulk: Attorney at Law ile gelecek bir sonraki bölümünü heyecanla bekliyordu, ancak şimdi biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

İlk prömiyerine bir aydan az bir süre kala Marvel Studios, She-Hulk için yeni bir haftalık yayın planı ve prömiyer tarihi seçtiğini duyurdu. Başlangıçta 17 Ağustos’ta gelmesi planlanan MCU dizisi, yeni bölümleriyle Perşembe günleri Disney+’ta yayınlanacak. Yani ilk bölümü 18 Ağustos’ta yayında olacak.

İlk fragmanlarda dizinin efektleri hakkında bazı bölünmüş yorumlardan sonra, daha da bitmiş VFX, Jennifer’ın dördüncü duvar kırılmaları ve birçok geri dönen MCU karakterleriyle etkileşimini gösteren görüntüler sayesinde She-Hulk için beklenti son haftalarda daha da yükseldi ve giderek yükselmeye devam ediyor. Diğer tanıtım ögeleri için takipte kalmayı unutmayın .