Marvel Sinematik Evrenindeki en sonuncu film olan Thor 4, Chris Hemsworth’un kendini keşfetme yolculuğuna çıktığı ve Avengers: Endgame olaylarından sonra süper kahraman dünyasından emekli olmayı düşündüğü itibari karakterini takip edecek. Tanrı Katili Gorr evrendeki çeşitli tanrıları katletmeye başladığında Thor, tehditkar kötü adamı yenmek için şimdi yeni birtakım yollara başvuracak ve bunları hep beraber göreceğiz.

Filmin gelmesine sadece iki hafta kala Marvel Thor: Love and Thunder’ın final fragmanını yayınladı. Videoda Galaksinin Koruyucuları ve Thor’un Gorr ile savaşmak için bir araya getirdiği ekip de dahil olmak üzere MCU serisinden daha fazla aksiyon dolu görüntüler yer alıyor. Heyecan verici final fragmanına göz atmak isterseniz:

Son Thor: Love and Thunder fragmanı yaklaşan MCU devam filmi için beklentiyi canlı tutmaya yardımcı olacak, yani Ragnarok’u başarıya ulaştıran ve birçok hayranın favori MCU film listelerine giren aynı komedi tarzına ağırlık verdiği göz önüne alındığında. Fragman ayrıca filmin Galaksinin Koruyucuları ekibinide nasıl etkileyeceği ve izleyicilerin Thor ile yollarını ne zaman ayıracakları hakkında daha fazla fikir veriyor gibi görünüyor, çünkü Thor vedalaşma el sıkışmalarını çeşitli süslemelerle eğlenceli bir şekilde uzatıyor. Video ayrıca Mighty Thor’un ve Valkyrie’nin Thor’u kurtarmak için Olimposlularla savaşması da dahil olmak üzere, filmin hızlı tempolu aksiyon sahnelerinden bazılarına bir bakış sunuyor.

Son olarak Thor: Love and Thunder 8 Temmuz’da sinemalarda gösterime girecek.