Spider-Man: No Way Home 2021 yılının Aralık ayında sinemalarda gösterime girdiğinde dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler sonunda Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın filmde Tom Holland ile birlikte yer aldığının doğrulandığını gördü. Marvel Sinematik Evreninde çoklu evren aracılığıyla ortaya çıkan bu sürpriz görünüm, Spider-Man’in üç versiyonunu da görmeye meraklı olan hayranları yeniden alevlendirdi. Bu duygu özellikle Peter Parker ve onun duygusal dönüşümlü karakteri Andrew Garfield için geçerliydi.

Twitter’daki #MakeTASM3 hayran organizasyonu hızla yürütülürken Sony söylentilere uzak bir dille yanıt verdi. Yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde The Amazing Spider-Man 3 için bir duyurunun ufukta olabileceğine dair spekülasyon yaratan gönderi paylaşıldı ve Sony’nin resmi Twitter hesabı bu çağrılara şakacı bir şekilde yanıt verdi. Sony, Spider-Man: No Way Home’un dijital platformlardaki yerini tanıtan yeni bir tweet’te, bir kez daha Garfield’ın karakterinden The Amazing Peter #3 olarak bahsetti. Daha önce Amazing Spider-Man 3 spekülasyonlarını tetikleyen bir cümle olduğu için sosyal medya ekibi #MakeTASM3 hashtag’ini gördüklerini ancak filme yeşil ışık yakanların kendileri olmadığına dair komik bir sorumluluk reddi beyanı ekledi.

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Sony’nin Twitter hesabı The Amazing Spider-Man 3’ü yapma gücüne sahip olmayabilir, ancak yine de hayranların desteklerini göstermeleri için en iyi yol bu. Andrew Garfield’ın başrolde olduğu üçüncü bir solo film izlemek isteyenler, Zack Snyder destekçilerinin Snyder Cut’ın farkındalığını artırmada önemli bir rol oynadığını gördükten sonra Zack Snyder’ın Justice League’inin duyurulmasına yol açan bu ve benzeri kampanyalardan ilham alıyorlar.

The Amazing Spider-Man 3 kampanyasının gerçekten bir anlam ifade edip etmediğini uzun vadede göreceğiz. Andrew Garfield için halihazırda bir devam filmi veya görünüm ortaya çıkmasa bile, bir MCU dönüşü hala bir yerlerde konuşuluyor olabilir. Filmin geleceği şimdilik stüdyonun açıklamalarına kalmış durumda.