Tom Hardy, Sony’nin Venom: Let There Be Carnage filminden çok memnun olduğunu ve potansiyel olarak üçüncü film üzerinde geliştirme yapılmaya açık olduğunu ortaya koyuyor.

Hardy liderliğindeki seri, ilk olarak 2018’de, gözden düşmüş araştırmacı gazeteci Eddie Brock ile başladı ve bağ kurduğu simbiyotla San Francisco’da ortakyaşama odaklanan bir filmle devam etti. Venom: Let There Be Carnage, Brock ve Venom’un birbirlerinin hayatına uyum sağlamak için mücadele ettiği ve insanüstü yeteneklerini ölümcül bir tetikçi olmak için kullandığı, selefinden bir yıl sonra geçiyor.

Esquire, devam filminin çıkması beklentisiyle, Venom: Let There Be Carnage’ı tartışmak için Hardy’yi yakaladı ve ufak sorular sordu. Gelecek filmler hakkında konuşurken, Hardy, hikayenin gerçekten de üçüncü bir film için kilidi açtığını ve stüdyonun devam filminden memnun olduğunu, ancak henüz üçlü filme resmi olarak onay verilmediğini söyledi. Hardy’nin aşağıda ne söylediğine bakın:

“Üçüncü filmin de çekileceğini düşünüyorum, Üçüncü film için, ikincisi başarılı olana kadar yeşil ışık yakılmayacağını, ancak stüdyonün ikinci filmden gerçekten de çok memnun kaldığını biliyorum“ diyerek film hakkındaki görüşlerini belirtmiş oldu.

Sony, Venom: Let There Be Carnage’den memnun olsa da, Hardy ve yaratıcı ekibin gidişatı olumlu yönde gidip gitmeyeceği eninde sonunda hayranlara ve eleştirmenlere bağlı olacak. İlk filmin vizyona girmeden önce eleştirmenlere gösterilmediği göz önüne alındığında, stüdyonun devam filmine olan inancının yüksek olduğu ortada. Film 24 Eylül 2021’de sinemalarda yayınlanacak. 3. filme yeşil ışık yakılıp yakılmayacağı ise önümüzdeki birkaç ayda ortaya çıkacak.