Futbol yıldızı George Kittle, yeni ve komik bir Venom 2 TV reklamında Eddie Brock’la birlikte olan oda arkadaşlığını anlatıyor. 2018’in sürpriz gişe rekorları kıran filmi Venom’un devamı, yakın zamanda vizyona girecek. Ondan önce böyle eğlenceli tanıtımlar görmek mutluluk verici.

Herhangi bir Spider-Man ve Venom eşleşmesi için elbette gelecekteki bir tarihi beklemek zorunda kalacağız. Bu arada, Venom’un en son yayınlanan TV reklamı, Eddie Brock ve ortakyaşam arkadaşı Venom’a odaklanıyor. Klipte Venom’un oda arkadaşı olmanın zorlukları hakkında komik bir küçük nokta oluşturmak için Venom 2’den gelen görüntülere sinsice dahil edilen oda arkadaşı rolünü canlandırıyor. Klibe göz atalım:

Tweeti görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayın.

Eddie Brock/Venom’un görüntülerinin tamamı filmden alıntılanmış ve mizaahi bir şekilde anlatılmış. Kittle, kurgu ve CGI aracılığıyla gerçek Venom 2 sahnelerinde yer alıyor, olay Brock ve istenmeyen arkadaşıyla San Francisco dairesinde beraber yaşıyormuş gibi görünmesi için çalışılmış. Tahmin edilebileceği gibi, tanıştığı herkesi yemek isteyen bir uzaylı tarafından ele geçirilmiş bir adamla yaşamaya çalışmak çok eğlenceli değil. Klibin daha komik anlarından birinde, banyoya giden Kittle, aynada kanla yazılmış tehditkar bir mesaj bulur.

Bu tür anarşik mizah, elbette Venom’un çekiciliğinin büyük bir parçası ve orijinal filmde de mevcuttu. Film 1 Ekim’de vizyona girecek. Şimdilik bir ertelenme düşüncesi ortada yok hatta yayın tarihi 2 hafta geriye çekilmiş durumda. Sony, filmin gişe performansına açıkça güveniyor gibi görünüyor.