Spider-Man: No Way Home fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı, fragmandan sonra fanlar Emma Stone’u Gwen Stacy olarak görmeyi umduklarını dile getirdiler. Yayınlanan fragmanda Peter yardım için Doktor Strange’i arar. Bununla birlikte büyü büyük ölçüde yanlış gider, ancak çoklu evren canlanır. Ayrıca No Way Home’da Tobey Maguire ve Andrew Garfield dahil olmak üzere geçmiş Spider-Man filmlerinden çok sayıda aktörün yer alacağı bildiriliyor.

Neredeyse herkesin ortaya çıkacağını hissettiren fragman yayınlandıktan sonra, hayranlar Spider-Man: No Way Home’da kimin yer alacağına dair umutlarını paylaşmak için sosyal medyaya yöneldi. En popüler seçimlerden birisi, The Amazing Spider-Man’in Gwen Stacy’si Emma Stone. Hayranları onun dönüşünü görme arzularını dile getirirken Stone’u Twitter’da trend haline getirdi. (Türkiye’de değil)

İşte birkaç tweet:

Stone, Garfield’ın Peter’ı karşısında Gwen’i iki Amazing Spider-Man filminde canlandırdı; ikincisi, Green Goblin’in elindeki trajik ölümünü içeriyordu. Garfield’ın Spider-Man: No Way Home için geri döneceğine dair raporlar ortaya çıktığında, çoğu kişi Stone’un da geri dönüp dönmeyeceğini merak etti. Aktris yaptığı bir açıklamada filmde bulunmayacağını söyledi, ancak bu tür olaylar daha önce de yaşanmıştı. Örneğin, Jonathan Majors finalde sürpriz bir rol almadan önce Loki’de olmadığını söylemişti. Stone’un Spider-Man: No Way Home’da geri dönen oyuncular arasında olup olmayacağı henüz belli değil, ancak hayranlar kesinlikle umutlu. Şimdilik herkesin bekleyip filmin neler getireceğini görmesi gerekecek.

SONRAKİ:

IMDB’YE GÖRE ÜÇ SAATTEN UZUN 21. YÜZYILIN EN İYİ 8 FİLMİ