Spider-Man: Homecoming’in yıldızı Michael Mando, kendisi ve Michael Keaton arasındaki son jenerik sahnesinin gerçek bir hapishane isyanı sırasında çekildiğini söyledi.

Söz konusu son jenerik sahnesi, Gargan’ın hapishanede birbirlerinin yanından geçerken, Örümcek Adam’ın gizli kimliği için Adrian Toomes’a baskı yaptığını gösteriyor. Örümcek Adam, filmin en unutulmaz aksiyon sahnelerinden birinde Gargan ve yandaşlarını bir teknede pusuya düşürmüş ve Gargan’ın yüzünde kötü bir yara bırakmıştı. İntikam almak isteyen Gargan, yüzündeki ağır yaraya misilleme yaparak Örümcek Adam’ın kimliğini öğrenmek istiyordu. Şaşırtıcı bir şekilde filmin ana antagonisti olan Toomes, Gargan’a yalan söyledi ve Peter Parker’ın adını gizli tutmuştu.

Mando, Dan Allen Gaming ile yakın zamanda yapılan bir röportajda credit sahnesinin tamamının seslendirme olduğunu söyledi. Bunun sahnenin gerçek bir hapishane isyanının ortasında çekilmiş olması nedeniyle verilmesi gereken bir karar olduğunuda konuşmaya ekledi. Mando’nun dediği şöyleydi: “duyamadık, insanlar biz sahneyi çekerken çığlık atıyorlardı.”

Son düzenleme filmin ses ekibinin titizliğinin gerçek bir kanıtıdır. Mando’nun konuşması, diyalog (ve muhtemelen eklenen Foley ses efektleri) kaydedilen çekimle kusursuz bir şekilde uyuyor. Ancak ne yazık ki Gargan henüz filmlerde devam varlılığını sürdürmüyor ve şimdilik bu böyle devam edecek.