Spiderman hayranları, bu haber tam size göre! Yakında çıkacak olan Spider-Man: No Way Home’dan önce sızdırılıan siyah ve altın regindeki kostüm ilgimizi bir hayli çekmiş durumda. Kostümün detayları oldukça ilgi çekici.

Yeni kostüme göz atmadan önce gelin Spider Man karakterinin kostüm evrimine bir göz atalım. 2002-2019 yılları arasında sürekli değişen ve teknoloji konusunda ilerleyen bu kostümlerin arasına yakında bir yenisi eklenecek gibi gözüküyor.

2002-2019 Arasında kullanılan kostümler:

İşte Yeni Spiderman filminde kullanılması beklenen kostüm:

Öncelikle sızıntının kaynağını belirtelim. Resmi lego oyuncakları. Bildiğiniz üzere lego, belli aralıklarla yeni setlerini piyasaya sürüyor. Bu sefer sırada Spider-Man: No Way Home filminin oyuncak setleri vardı. Arada ilginç gözüken bu kostüm, hayranların yapımıyla gerçek görünümüne daha da yaklaşmış durumda.

Bu ölçeklendirilmiş resimler kıyafet hakkında bazı teori ve ayrıntılar veriyor. Yakından bakıldığında, ağ dolguları arasında çalışan devre kartlarının izlerini görmek mümkün. Muhtemelen bu kostüm Peter’ın bugüne dek giymiş olduğu en yüksek teknolojili kıyafeti olduğunuda gözler önüne seriyor. Ayrıca kostümde muhtemelen Doctor Strange‘den etkilenmiş sihirli bir unsur bulunduğunu teyit ediyor. Modelden gelen ağlar, geleneksel dokuma yerine büyücülük yöntemi ile yapılmış gibi gözüküyor. Belki de bu takım, Peter’ın Dr. Strange ile çoklu evrene karşı kaçınılmaz
savaşına yardımcı olacaktır.

Unutmamakta fayda var, bu görseller hayran yapımı.
Marvel henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Kaynak : https://mcuexchange.com/new-look-at-the-spider-man-no-way-home-black-and-gold-costume/