Spider-Man: No Way Home için yeni yapılan fragman 90’ların karikatür görünümüne kavuşmasını sağladı. Bu yılın sonunda piyasaya sürülecek olan Spider-Man: no Way Home, Tom Holland ve Sony’nin Spider-Man Evrenindeki üçüncü bağımsız filmi.

Holland’ın yanı sıra, Zendaya’nın MJ, Jacob Batalon’un Ned’i ve Benedict Cumberbatch’ın Doktor Strange olarak geri dönüşünü göreceğiz. Bu yılın başlarında Alfred Molina’nın kötü adamı Doktor Octopus olarak ikonik rolünü tekrarlayacağı açıklandığında hayranlar çok sevindi. Doc Ock’u en son 2007’de Sam Raimi’nin Spider-Man 2’sinde gördükten sonra, MCU’DAKİ yeni rolünün duyurulması, Spider-Man: no Way Home’un multiverse kavramını ne kadar çok benimsediğini ortaya koydu.

Fragman, filme daha fazla ipucu verebilecek herhangi bir gizli ayrıntı aramak için her sahneyi titizlikle tarayan hayranlara sahipken, bir hayranın başka bir fikri vardı. Youtube kanalı’nın adı 100Bombs Studios, 90’ların klasikleri Spider-Man: the Animated Series ve The Incredible Hulk animasyon serisinin kliplerini kullanarak Spider-Man: no Way Home fragmanının animasyon halini yayınladı. Aşağıdaki videoya göz atın:

Spider-Man: no Way Home’un resmi Fragmanı, 355 milyondan fazla görüntüleme ile şimdiye kadarki en çok izlenen fragman olarak 24 saatlik küresel rekoru kırdı. Bu kadar büyük bir hayran kitlesine sahipken bu tür fan yapımı şeyler görmek sevindirici. Animasyon fragmanda bazı farklılıklar olsada muhtemelen kliplerden toplanıp yapılabilecek en iyi şey bu. Son olarak film 17 Aralık 2021’de sinemalarda vizyona girecek.

SONRAKİ:

SPİDER-MAN ÇİZGİ ROMANLARDA GİZLİ KİMLİĞİNİ NASIL GERİ KAZANDI (SPOİLER İÇERİR)