Spider-Man: No Way Home’un fragmanı, Sony’nin resmi olarak piyasaya sürmesinden önce sızdırıldı. Spider-Man: No Way Home, Jon Watts’ın yönettiği üçlemenin merakla beklenen üçüncü filmi. Tom Holland bir kez daha Peter Parker olarak geri dönüyor ve devam filminde de Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’i başrolde. Spider-Man: No Way Home bu Aralık ayında piyasaya çıkıyor, ancak şaşırtıcı bir şekilde Sony, pazarlama hamlesini henüz başlatmadı.

Disney ve Sony, geçtiğimiz yıl birkaç güncelleme sunarak hayranları ilk fragman için daha da endişelendirdi. No Way Home çoklu evrenle ilgileneceğinden Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın devam filminde geri döneceğine dair teoriler çılgına döndü. Bu henüz doğrulanmadı, ancak devam filmi için birkaç büyük isim daha geri dönüyor. Alfred Molina (Doc Ock) , karakteri en son Sam Raimi’nin Spider-Man 2’sinde oynarken görmüştük.

Spider-Man: No Way Home Fragmanı sızdırıldı, fragman Twitter, Youtube ve TikTok üzerinde büyük dalga yarattı. Sony, tüm videoları hızla kaldırıp telif hakkı bildirimleri gönderdi. Şu an itibariyle fragmanın yasal olduğu doğrulanmadı, ancak Sony’nin fragmanı kaldırmak için gönderdiği telif hakları fragmanın gerçek olduğunu güçlendiriyor. Fragmanda ayrıca Thor: Ragnarok’un VFX sanatçısı olan Wassila Lmouaci’nin adı filigran olarak eklenmişti.

Spider-Man: No Way Home’un fragmanının Las Vegas’ta yapılacak CinemaCon etkinliğinde prömiyeri olacağı söylendi. Ancak fragman sızdırıldığı için Sony’nin fragmanı yarın da halka sunmayı tercih etmesi olası. Fragman yarın çıkmasa bile yayınlanması an meselesi. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi yaklaşık bir hafta içinde çıkıyor, stüdyoların sinemalarda gösterilen fragmanın devam filmini tanıtmaya başlamasını istemesi en muhtemel sonuçlardan birisi. Heyecanla fragmanı beklerken oluşabilecek durumlardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

SONRAKİ:

KEVİN FEİGE, SPİDER-MAN: NO WAY HOME FRAGMANININ FİLMDEN ÖNCE YAYINLANACAĞINI SÖYLEDİ