9 Şubat 2015’te Marvel Sinematik Evreni sonsuza dek değişti. Disney Studios ve Sony Pictures arasındaki uzun müzakerelerin ardından, Örümcek Adam Marvel Studios tarafından yayınlanan filmlerde görünmeye başlamasına izin verecek büyük bir anlaşma yapıldı ve çok yakında geniş süreklilikte devam eden filmin üçlemesinin tamamlandığını göreceğiz.

Spider-Man: No Way Home’un Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Spider-Man: Far From Home’un 2019 yazında yayınlanmasının ardından (Marvel’ın en iyi devam filmlerinden biri olarak kabul edildi) filmin devamında tam olarak ne olacağı belirsizleşti. Walt Disney Studios ve Sony Pictures arasındaki bir sözleşme anlaşmazlığı, sevilen süper kahramanın Marvel Sinematik Evreninde var olmasına izin veren anlaşmayı iptal etti ve böylece kimse gelecekte ne olacağını bilmiyordu. Neyse ki, iki stüdyo sonunda Spider-Man: No Way Home’un ilerlemesine ve 2021 yılında planlı yayınlanmasına izin veren yeni bir anlaşma yapmayı başardı. Spider-Man: No Way Home , 17 Aralık 2021‘de sinemalarda olacak.

No Way Home’un Derecelendirmesi?

Son 20 yılda Spider-Man her zaman aile dostu bir karakter olarak görüldü ve bu reytinglere sürekli olarak yansıdı. Film hep PG-13 kategorisinde yayınlandı. Spider-Man: No Way Home’un bu trendden sapacağına inanmak gerçekten imkansız.


Örümcek Adam’ın Hikayesi Nedir; Eve Dönüş Yok mu?

Her Marvel Sinematik Evren filmi, vizyona girene kadar tamamen gizemle kaplıdır ve Spider-Man: No Way Home hakkında henüz basit bilgileri bile bilmediğimiz hatta ana kötünün kim olacağını bile bilmediğimiz için bizim açımızdan istisna olmadı.

Örümcek Adam: Evden Uzakta Nasıl Sona Erdi?

Hatırlamayanlar için, Spidey New Yort City’de bir tur attıktan sonra MJ’yi bıraktı ve ardından dev ekranlarda son dakika haber bülteninin başladığını fark etti. Tartışmalı isim J. Jonah Jameson tarafından sunulan bir haber operasyonu olan Daily Bugle, Londra’da gerçekleşen drone saldırısının suçlusunu Mysterio değil Spider-Man olarak gösterdi. Son olarak bu görüntüler Spider-Man karakterinin gizli kimliğini ortaya çıkardı.

Spider-Man 3 filminde Çoklu Evren Açılacak mı?

Bu şu anda milyon dolarlık bir soru. Filmde yalnızca Jamie Foxx’un Max Dillon, diğer adıyla Electro’yu oynayacağı değil, aynı zamanda Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’inin de kilit bir role sahip olacağı doğrulandı. Bu açıdan çoklu evren hakkında bazı teoriler ortaya atılmaya başlandı.

Filmde yer alacağından emin olduğumuz oyuncular

Örümcek Adam (Tom Holland)

MJ (Zendaya)

Ned Leeds (Jacob Batalon)

May Teyze (Marisa Tomei)

Flash Thompson (Tony Revolori)

Max Dillon, diğer adıyla Elektro (Jamie Foxx)

Doktor Strange (Benedict Cumberbatch)

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Yaklaşan Spider-Man devam filmi için beklentileriniz neler? Yorumlar bölümüne düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Kaynak : https://www.cinemablend.com/