Spider-Man: No Way Home, Birleşik Krallık’ta Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerden iki gün önce resmi olarak vizyona girecek. Yaklaşan Marvel Sinematik Evren üçlüsü, Peter Parker’ın Mysterio tarafından baş kahraman olarak görevden alındığı ve onu cinayetle suçladığı Örümcek Adam: Evden Uzakta’nın post-jeneriğindeki olaylardan yola çıkacak bir yapıya sahip. Halkın Örümcek Adamı incelemeye başlaması ve hayatını alt üst etmesiyle Parker, her şeyi düzeltmesine yardımcı olacak bir büyü için Doctor Strange’e başvurur, ancak tesadüfen çoklu evrenin kapılarını ve diğer gerçekliklerden gelen tehditleri açar.

Filmin gelişi için beklentiler artmaya devam ederken Digital Spy, Spider-Man: No Way Home’un İngiltere’de iki gün erken sinemalarda çıkacağı haberini verdi. Üçlemenin son filmi 15 Aralık’ta İngiltere’ye gelecek, ardından 17 Aralık’ta dünyanın geri kalanında vizyona girecek. Sony, yazının yazıldığı şu sıralarda filmin bu ülkede neden daha erken bir çıkış yapacağını belirtmedi.

Spider-Man: No Way Home’un İngiltere’de iki gün erken vizyona gireceği duyurusu, diğer bölgelerdeki izleyiciler için bir hayal kırıklığı unsuru olarak görülebilir. Hayranların önceki Spider-Man aktörleri Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın hatta Charlie Cox’un Daredevil’i de dahil olmak üzere diğer karakterlere geri dönmesiyle ilgili her şeyi tartıştığı ve teorileştirdiği bu filmi erken izlemek spoiler konusunda ciddi bir öncelik olarak görülebilir.

Spider-Man: No Way Home’un çıkış güncellemesi bazı hayranları hayal kırıklığına uğratabilirken, çoğu kişi dikkatini filmin ikinci fragmanı için bugünkü etkinliğe odaklayacak.