Spider-Man: No Way Home, Tom Holland’ın Spider-Man olarak yer aldığı Homecoming üçlemesinin üçüncü filmidir. Kısaca özetlememiz gerekirse No Way Home etrafındaki beklenti astronomik düzeydeydi, çünkü fragmanlar önceki Spider-Man serilerinden geri dönen karakterleri ortaya çıkarmış ve hayranları bir hayli meraklandırmıştı.

Film, 22 Mart’ta dijital platformlarda yayınlansa da ülkemizde bu ve benzeri platformların çoğu hizmet vermediği için şimdiye dek resmi olarak izleyebileceğimiz bir dayanak noktası yoktu. Ancak Tv+ artık herhangi bir abonelik ücreti istemeksizin filmi kirala-izle mantığıyla yayınladı. Şu anda sadece yeni üyelerde geçerli olduğu belirtilen bu kampanyada film 1 Türk Lirası karşılığında reklamsız ve yüksek kalitede izlenebiliyor.

Film şu anda dijitalde yayında olduğuna göre hayranlar filmi sorunsuzca izleyebilirler. Platform, telefon, tablet, Akıllı TV ve bilgisayar gibi cihazları destekliyor. Ancak olurda izleyip yarıda bırakma gibi bir planınız varsa, filmi kiraladıktan sonra geçen ilk 30 gün içinde izlemeniz, izlemeye başladıktan 48 saat sonra ise bitirmeniz gerekiyor.