Spider-Man: No Way Home’un bu hafta dijital platformlarda gösterime girmesinden önce hayranların 10 dakikalık resmi bir kesiti rahatça izlemelerine olanak tanındı. Tom Holland, önceki filmin sonunda Mysterio tarafından dünyaya ifşa edildiği haliyle Peter Parker olarak Marvel Sinematik Evren üçlüsünün kadrosuna liderlik etmek için geri döndü. Özetle kendisinin ve arkadaşlarının geleceği tehdit altındayken gizli kimliğini geri kazanmak için Doctor Strange’in yanına gider, ancak büyü yanlış gerçekleşir ve diğer gerçekliklerden düşmanları savaşmaya davet eden çoklu evrenin kapıları aralanır.

Filmin dijital galasına birkaç gün kala IGN, Spider-Man: No Way Home’un 10 dakikalık açılış sahnesini ücretsiz olarak çevrimiçi platformlarda yayınladı. Filmin bu bölümü, Holland’ın genç karakterinin gizli kimliğinin Mysterio tarafından dünyaya ifşa edilmesi, ardından hayatını alt üst olması ve Charlie Cox’un Daradevil’ini içeriyor.

Charlie Cox’un Spider-Man: No Way Home’daki Daredevil görünümü filmin hikayesinin vizyona girmeden önce en büyük spekülasyon unsurlarından biriydi. Hem Cox’un Spider-Man: No Way Home’daki Murdock’u hem de Hawkeye’daki Vincent D’Onofrio’nun Kingpin’iyle birlikte çoğu kişi gelecekte diğer Netflix Marvel karakterleri için neler olacağını merak etmeye başladı. Cox, evrene dönüşü için daha fazla plan olduğunu doğruladı ve yumuşak bir yeniden başlatma ile hikayesinin devam edebileceğini bile belirtti.