Spider-Man: No Way Home, MCU’nun 4. Aşamasında en kalabalık katılımlı filmlerden birisi oldu ve şimdi heyecan verici süper kahraman filmine yeni görüntüler ekleyen “Daha Eğlenceli Şeyler” versiyonu sinemalarda yayınlandı. Bununla birlikte Spider-Man hayranları, özellikle No Way Home’un medya yayınlarındaki yetersiz miktarda yeni görüntü sunduğu göz önüne alındığında, filmin bu yeni versiyonunun görülmeye değer olup olmadığını merak edebilir. No Way Home’un Daha Eğlenceli Şeyler versiyonu filmi kesinlikle değiştiriyor, ancak bu yeni yinelemenin ikinci bir sinema gösterimine değip değmeyeceği çok farklı bir etken.

Çok yönlü Spider-Man üçlüsü ve Green Goblin’in daha fazla görüntüsünü umut edenler biraz hayal kırıklığına uğrayabilir, ancak genişletilmiş kesim nihayetinde filmin az-üstün bir versiyonudur. Bize göre yeni sahneler sinemalara dönüş için değerli bir gerekçe gibi gelmiyor.

No Way Home’un Yeni Sahneleri Bize Neler Sundu? (Spoiler)

Filmde sonradan eklenen tüm sahneleri merak ediyorsanız burada yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Eğer sinemaya gitmeyecekseniz sonuçların sizi tatmin edip etmeyeceğine basit bir şekilde karar vermiş olursunuz.

Eğlenceli Sahneler “Daha Eğlenceli” Denilerek Uzatılmış

Kesimin Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın yeni görüntüsünün kapsamı, sadece üçüncü perde savaşı başlamadan önce üç karakterin sohbet ettiği anı içeriyor. Belirsiz birkaç ipucu dışında üçlünün anlamlı veya kayda değer anları ne yazık ki eksik. Sonuç olarak No Way Home’un en “eğlenceli” öğeleri, “Daha Eğlenceli” olarak sınırlandırılmış.

No Way Home’un Genişletilmiş Kesimi İçin Sinemaya Gitmeye Değer mi?

No Way Home’un “More Fun Stuff” versiyonu, filmin orijinal enkarnasyonunun daha iyi bir tekrarıdır. Sahneler filme kusursuz bir şekilde entegre edilmiştir ve anlatının akışını asla bozmaz. Spider-Man: No Way Home, sinemalarda izlenmeye değer bir film, ancak yeni görüntüler için aynısını söylemek pekte mantıklı olmaz.